reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Kiedy planujcie l 4?
Ja jestem na L4 już od 2 tygodni, ale u mnie wiadomo było, że będę na zwolnieniu od początku. Po pierwsze pracuję w szkole, a szkoła to nie miejsce dla ciężarnych, zwłaszcza w pierwszym trymestrze, kiedy kształtują się dopiero wszystkie narządy i układy u dzieciątka, a po drugie mam wady serca, arytmie itp, wiec żeby nie wylądować w szpitalu muszę prowadzić spokojny tryb życia.
I powiem Wam szczerze, że bardzo mi to odpowiada. Ja pracuję już 22 lata a kolejne 20 przede mną, czas na wyluzowanie i odpoczynek 👍
A kiedy planujesz pierwsze USG ? :-)
Ja mam USG już w poniedziałek 2 listopada, mam nadzieję, ze będzie już cos widać :D
 
Dziewczyny które maja termin na 7.07 byłyście na becie ?
Ja mam termin na 7/8 lipiec. Na becie byłam w 25 i 28dc bo miałam cykle stymulowane i musiałam wiedzieć czy mogę odstawić duphaston. Dokładnie tydzień temu był 25dc i beta wyniosła 33,6 a w poniedziałek 181,8 :) na wizytę umówiłam się w poniedziałek 9 listopada, w piątek przed wizytą zrobię jeszcze jedną betę bo zostało mi skierowanie.
 
Kiedy planujcie l 4?
Wtedy kiedy lekarz uzna za stosowne :) Na początku lipca poroniłam, o ciążę trochę walczyłam. Na ostatnim monitoringu lekarz sugerował już klinikę leczenia niepłodności więc możliwe że szybko mnie wyśle na l4, szczególnie że pracuję w obsłudze klienta. Ale to się okaże na wizycie:) W pracy jeszcze nikt nie wie, po ostatniej stracie wolę poczekać z tą informacją.
 
Ja mam termin na 7/8 lipiec. Na becie byłam w 25 i 28dc bo miałam cykle stymulowane i musiałam wiedzieć czy mogę odstawić duphaston. Dokładnie tydzień temu był 25dc i beta wyniosła 33,6 a w poniedziałek 181,8 :) na wizytę umówiłam się w poniedziałek 9 listopada, w piątek przed wizytą zrobię jeszcze jedną betę bo zostało mi skierowanie.
Ja w 29dc mam tylko 10,87 :( boje się....
 
reklama
Do góry