reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Ja mojemu jeszcze nie powiedziałam! Jutro broni magisterkę, więc w ramach prezentu po dam mu dobra whisky i test [emoji3590] mam nadzieję że wytrzymam w postanowieniu
Haha a ja myślałam że jestem nienormalana mąż oszalał z miejsca a do mnie nie dotarło poszłam na służbę i tak siedzialam jak gdyby nigdy nic :) jeszcze nie powiedziałam tego na głos.
 
Tym bardziej że już był trochę podłamany ze wszystkim wokol wychodzi, a nam dwa cykle nie wychodziło [emoji4] ale mój szok dzisiaj rano był ogromny, chociaż czułam, że jest coś inaczej. Poprzednie cykle wyszukiwałam objawów a w tym na spokojnie. Dziwne to było [emoji28]
Nam się udało za pierwszym razem, zrobiła test mega wcześnie i pokazuje ten biedny cień mężowi on tak patrzy i mówi '' ale tu nic nie ma przecież '' 😁😁😁😁
 
Ale ekstra prezent!!! 😁 Ja bym chyba nagrała reakcje gdzieś z ukrycia 😁
Gratuluje wszystkim pięknych dwóch kreseczek ❤️

A ja powiem wam ze tak zdrowo jak ostatnie dwa dni to dawno nie jadłam. Koktajle pełne kwasu foliowego, mnostwo zieleniny, zdrowe obiadki, soczki świeżo wyciskane. Pychota :)
 
Ale ekstra prezent!!! 😁 Ja bym chyba nagrała reakcje gdzieś z ukrycia 😁
Gratuluje wszystkim pięknych dwóch kreseczek ❤

A ja powiem wam ze tak zdrowo jak ostatnie dwa dni to dawno nie jadłam. Koktajle pełne kwasu foliowego, mnostwo zieleniny, zdrowe obiadki, soczki świeżo wyciskane. Pychota :)
Ja miałam taki zamiar a wczoraj miałam taka jazdę na ostre że skończyło się zupą tajska
 
reklama
Matko ja jeszcze nie doświadczyłam zachcianek chociaż od 3 dni jadłam dzień w dzień chipsy bo mnie tak ciągnęło [emoji28] teraz niestety muszę ograniczyć skoro już wiem [emoji2372]
Ja miałam taki zamiar a wczoraj miałam taka jazdę na ostre że skończyło się zupą tajska
 
Do góry