reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Ja mojemu jeszcze nie powiedziałam! Jutro broni magisterkę, więc w ramach prezentu po dam mu dobra whisky i test [emoji3590] mam nadzieję że wytrzymam w postanowieniu
Haha a ja myślałam że jestem nienormalana mąż oszalał z miejsca a do mnie nie dotarło poszłam na służbę i tak siedzialam jak gdyby nigdy nic :) jeszcze nie powiedziałam tego na głos.
 
Tym bardziej że już był trochę podłamany ze wszystkim wokol wychodzi, a nam dwa cykle nie wychodziło [emoji4] ale mój szok dzisiaj rano był ogromny, chociaż czułam, że jest coś inaczej. Poprzednie cykle wyszukiwałam objawów a w tym na spokojnie. Dziwne to było [emoji28]
Nam się udało za pierwszym razem, zrobiła test mega wcześnie i pokazuje ten biedny cień mężowi on tak patrzy i mówi '' ale tu nic nie ma przecież '' 😁😁😁😁
 
Ale ekstra prezent!!! 😁 Ja bym chyba nagrała reakcje gdzieś z ukrycia 😁
Gratuluje wszystkim pięknych dwóch kreseczek ❤️

A ja powiem wam ze tak zdrowo jak ostatnie dwa dni to dawno nie jadłam. Koktajle pełne kwasu foliowego, mnostwo zieleniny, zdrowe obiadki, soczki świeżo wyciskane. Pychota :)
 
Ale ekstra prezent!!! 😁 Ja bym chyba nagrała reakcje gdzieś z ukrycia 😁
Gratuluje wszystkim pięknych dwóch kreseczek ❤

A ja powiem wam ze tak zdrowo jak ostatnie dwa dni to dawno nie jadłam. Koktajle pełne kwasu foliowego, mnostwo zieleniny, zdrowe obiadki, soczki świeżo wyciskane. Pychota :)
Ja miałam taki zamiar a wczoraj miałam taka jazdę na ostre że skończyło się zupą tajska
 
reklama
Matko ja jeszcze nie doświadczyłam zachcianek chociaż od 3 dni jadłam dzień w dzień chipsy bo mnie tak ciągnęło [emoji28] teraz niestety muszę ograniczyć skoro już wiem [emoji2372]
Ja miałam taki zamiar a wczoraj miałam taka jazdę na ostre że skończyło się zupą tajska
 
Do góry