reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Dzisiaj byłam na becie i progesteronie. Poniżej wyniki 1-progesteron, 2-beta. To mój 33dc i trochę się martwię, że beta jakaś niska. Co myślicie? 😢
W piątek pójdę zrobić ponownie, żeby zobaczyć przyrost.
Dziewczyny, tak się cieszę! I boję jednocześnie.
 

Załączniki

  • Screenshot_20201028-164244~2.png
    Screenshot_20201028-164244~2.png
    92,8 KB · Wyświetleń: 187
Dzisiaj byłam na becie i progesteronie. Poniżej wyniki 1-progesteron, 2-beta. To mój 33dc i trochę się martwię, że beta jakaś niska. Co myślicie? 😢
W piątek pójdę zrobić ponownie, żeby zobaczyć przyrost.
Dziewczyny, tak się cieszę! I boję jednocześnie.
Kochana spokojnie, powtórz badania za dwa dni i zobacz jaki przyrost.
 
Hej. Dzisiaj zrobiłam test i wyszedł pozytywny. 13 dpo i dzień przed miesiączka.
Na stanie mam już córkę 11msc, pierwsza stracona ciąże 3 lata temu. Jutro idę do lekarza po dhupaston, bo plamie. U mnie chyba to normalne, bo w 2 ciążach plamiłam i od początku na dhupastonie.
Nic mi nie dolega jak na razie i mam nadzieję, że mi i Wam tak pozostanie, tak jak w mojej poprzedniej ciąży brak objawów tylko kopanie córki.
To był nasz 2 cykl staran po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych.
Rozebrałam, bo od szybki się odbijało światło i jie szło uchwycić.
Wszystkim gratuluję [emoji3590]
IMG_20201028_092505.jpeg
 
reklama
Dzisiaj byłam na becie i progesteronie. Poniżej wyniki 1-progesteron, 2-beta. To mój 33dc i trochę się martwię, że beta jakaś niska. Co myślicie? 😢
W piątek pójdę zrobić ponownie, żeby zobaczyć przyrost.
Dziewczyny, tak się cieszę! I boję jednocześnie.
Jeśli chodzi o betę to się nie sugeruj że ktoś w tym dniu cyklu co Ty ma taką, a Ty taką betę. Wszystko zależy od tego, kiedy miałaś owulację i ile trwała implantacja. Ale poziom progesteronu mocno niepokoi, na Twoim miejscu umówiłabym się na jak najszybszą wizytę do ginekologa po luteine lub duphaston. Powodzenia!
 
Do góry