reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

Moje samopoczucie dzis lepsze niż ostatnio. Nawet piersi jakos dzis nie bolą, delikatne bóle brzucha i tyle.
 
reklama
Druga bledsza kropka
Wydaje mi sie, ze ta kropka jest troche za daleko i troche za blada (powinna być w środku czarna), gdyby były dwa lekarz by zauważył. Zwłaszcza, że liczba płodów to jest to na czym się na pierwszej wizycie bardzo skupiają, na tym zdjeciu widać tylko jednego dzidziusia, plamki, bąbelki to normalne rzeczy na USG.
Serduszko widac ok.6 tygodnia, gdzies wyczytalam ze 22-23 dni od zaplodnienia.


Dzis z rana nawet ok ;) jednego dnia mam lekkie mdłości a drugiego dnia nic jakbym wogole nie byla w ciazy
A u mnie neiestety mdłosci właczyły sie już z całą mocą, podobnie jak w poprzednich ciażach pod koniec 6 tyg :(
Już mam dosć, ale nie marudze, bo wiem, ze mdłosci to dobry znak, zwłąszcza przy bliźniakach :rofl2:
 
Wydaje mi sie, ze ta kropka jest troche za daleko i troche za blada (powinna być w środku czarna), gdyby były dwa lekarz by zauważył. Zwłaszcza, że liczba płodów to jest to na czym się na pierwszej wizycie bardzo skupiają, na tym zdjeciu widać tylko jednego dzidziusia, plamki, bąbelki to normalne rzeczy na USG.

A u mnie neiestety mdłosci właczyły sie już z całą mocą, podobnie jak w poprzednich ciażach pod koniec 6 tyg :(
Już mam dosć, ale nie marudze, bo wiem, ze mdłosci to dobry znak, zwłąszcza przy bliźniakach :rofl2:
Też tak myślę. Mam tylko nadzieję że to nie krwak. Moje siostry miały krwiaki w ciąży więc trochę się boję.
 
Też mialam tak, jak na zdjęciu od koleżanki.
Mnie to wcześniej nie interesowało, ale jakoś ostatnio zaczęło. Jak znajdę zdjevie usg to pokaże. Oczywiście miałam tak w 2 ciąży
Wydaje mi sie, ze ta kropka jest troche za daleko i troche za blada (powinna być w środku czarna), gdyby były dwa lekarz by zauważył. Zwłaszcza, że liczba płodów to jest to na czym się na pierwszej wizycie bardzo skupiają, na tym zdjeciu widać tylko jednego dzidziusia, plamki, bąbelki to normalne rzeczy na USG.

A u mnie neiestety mdłosci właczyły sie już z całą mocą, podobnie jak w poprzednich ciażach pod koniec 6 tyg :(
Już mam dosć, ale nie marudze, bo wiem, ze mdłosci to dobry znak, zwłąszcza przy bliźniakach :rofl2:
 
Na pewno lekarz by powiedział, nie masz się czym martwić. Spokojnie :)
PS. Byłam na becie, czekam na wynik do wieczora, jak nic nie będzie, albo będzie mega niska to żegnam się niestety z wami. Oczywiście będę was niekiedy podczytywać, bo lubię czytać co się dzieje i pewnie będę przeżywać z wami [emoji38]
Też tak myślę. Mam tylko nadzieję że to nie krwak. Moje siostry miały krwiaki w ciąży więc trochę się boję.
 
reklama
Też mialam tak, jak na zdjęciu od koleżanki.
Mnie to wcześniej nie interesowało, ale jakoś ostatnio zaczęło. Jak znajdę zdjevie usg to pokaże. Oczywiście miałam tak w 2 ciąży
Drugi pecherzyk zawsze jest w miarę blisko na poczatku i wyraźny
 

Załączniki

  • WhatsApp Image 2020-11-02 at 11.23.43.jpeg
    WhatsApp Image 2020-11-02 at 11.23.43.jpeg
    140,5 KB · Wyświetleń: 80
Do góry