reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

A czy któraś ma też tak jakby wodnisty śluz? Ja czuję mokro idę a tam wkładka niby ok nic na niej nie widać ale mokra jakbym woda polała, możliwe że to od luteiny? Bo biorę dopochwowo 100mg 2x dziennie
 
reklama
Spróbuj sobie kubek ze słomka postawić i co jakiś czas się napić, ja mam taki kubek zakręcamy szklany z uchem jak do lemoniady i słomka plastikowa w komplecie i tylko z tego pije. Nie wiem kiedy a już muszę nowej dolać bo pusto :)
Ja stawiam sobie wodę z cytryna w dzbanku przy biurku i jakos automatycznie pije ta wodę. Gdybym miała isc po nią do kuchni to pewnie bym nie wstała i tyle nie wypila. Samej wody wypijam tym sposobem około 2 litry dziennie. Pomysl z kubkiem i slomka tez bardzo dobry- po prostu trzeba mieć wodę pod ręką 🙂
 
Ja zawsze pilam duzo wody, wiec teraz tez nie ma problemu.

A czy któraś ma też tak jakby wodnisty śluz? Ja czuję mokro idę a tam wkładka niby ok nic na niej nie widać ale mokra jakbym woda polała, możliwe że to od luteiny? Bo biorę dopochwowo 100mg 2x dziennie

Ja mam sporo sluzu, przez wiekszosc czasu czuje sie mokro, a luteiny nie biore
 
Ja pije tylko wodę z kranu lub mineralna delikatnie gazowana. Pije dość dużo, suszy mnie jak smoka 😅
Dziewczyny a jak u was z piciem wody? Ja przed ciążą miałam z tym problem ale ok 1,5L udało się wypić zawsze a teraz jest dramat. Dzisiaj może 4 szklanki max wypiłam i to albo woda z imbirem albo delikatne herbaty. Im więcej pije tym mam wrażenie mam większe mdłości i źle się czuje...
 
Fajnie że już większość słyszała serduszka. [emoji3590] A powiedzcie mówicie już o ciąży. My na razie nikomu. Jak po usg będzie dobrze to starszemu synowi powiemy w święta.
Powiedzieliśmy rodzicom :) bo są dla nas sporym wsparciem :) moje przyjaciółki też wiedzą reszta dowie się w święta bo akurat skonczymy pierwszy trymestr
 
reklama
Do góry