reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Dziewczyny. Wraz ze studentami psychologii chcemy stworzyć/udostępnić narzędzia, dzięki którym każda z mam z brzuszkiem i w połogu będzie mogła zadbać o swoje emocje. Dlatego też przygotowałam całkowicie anonimową ankietę, której wypełnienie zajmuje średnio 10 minut. (jeśli udostępnisz w niej login, nikt poza mną go nie pozna)

Dlaczego to robimy? Od marca coraz więcej dziewczyn z forum zgłasza się do mnie z różnymi sytuacjami kryzysowymi ( dziękuję za zaufanie). I już wiadomo, że w sytuacji pandemii warto zadbać o samopoczucie i zdrowie psychiczne. A zależy mi ( a właściwie całej grupie, z którą pracuję), żebyś czas ciąży i połogu przeżyła możliwie jak najspokojniej.

Bardzo proszę wypełnij ankietę (nawet, jeśli czujesz się ok). Pomożesz innym mamom. Jeśli masz jakieś pytania, bądź wątpliwości - napisz do mnie. Ostatnią dużą BB ankietę wypełniło prawie 1000 osób. Liczę, że tym razem będzie podobnie. Bo w BB dziewczynach jest siła i sa najlepsze - w ciągu pierwszych 10 minut dostałam 17 ankiet :) Ogromnie dziękuję każdej z was za pomoc. Zdjęcie dla przykucia uwagi :)
P.S. A czy wy nie chcecie działu zamkniętego?
ciaza_lozko1.jpg
 
reklama
A mnie dalej ta ciąża oszczędza, zero zmęczenia, zero mdłości, apetyt jak zwykle, kawę piję tylko często taki "kapeć" w ustach mam
Ja mam non stop mdłości. Choć od dwóch dni jakby spokój i mnie to martwi.
A tak w ogóle cześć wszystkim. Co prawda termin z OM mam na czerwiec, ale z usg na 1.07 więc przyszłam się przywitać. 😁 Moja fasolka lubi ze mnie żartować od samego początku 😂
 
Dzisiaj mam ciut więcej energii. Choć bolą mnie okolice nerek, czuje kłucie w sutkach i ból piersi. zaczęły mi puchnąć kostki :( w poprzedniej ciąży miałam tak na końcu. I tak bardzo mnie wszystko denerwuj :( nie czuje magii świąt... Czuje zmęczenie i rozdrażnienie. Jak u Was z samopoczuciem? Jak przygotowania do świąt ?
 
Dzisiaj mam ciut więcej energii. Choć bolą mnie okolice nerek, czuje kłucie w sutkach i ból piersi. zaczęły mi puchnąć kostki :( w poprzedniej ciąży miałam tak na końcu. I tak bardzo mnie wszystko denerwuj :( nie czuje magii świąt... Czuje zmęczenie i rozdrażnienie. Jak u Was z samopoczuciem? Jak przygotowania do świąt ?
U mnie przygotowania do świąt w lesie. Muszę leżeć. Już dwa razy miałam silne krwawienia. Myślałam że poronilam. Mam nadzieję że już się to skończyło.
 
Dzisiaj mam ciut więcej energii. Choć bolą mnie okolice nerek, czuje kłucie w sutkach i ból piersi. zaczęły mi puchnąć kostki :( w poprzedniej ciąży miałam tak na końcu. I tak bardzo mnie wszystko denerwuj :( nie czuje magii świąt... Czuje zmęczenie i rozdrażnienie. Jak u Was z samopoczuciem? Jak przygotowania do świąt ?
Ja w sobotę ślub, więc o świętach na razie nie myślę.
Też rano mam spuchnięte palce ale u mnie to zawsze tak w ciąży było
 
@EvEva to nadmiar śniegu śmiało w mazowieckie przesyłaj 😁
@doublimam ja jakoś świąt wcale nie czuję, kupiłam prezenty przez internet, został mi jeden siostrzeniec, ale ma 11 lat a ja nie mam zielonego pojęcia co mu kupić, on sie chyba niczym nie interesuje, tylko siedzi w komórce... Tak przynajmniej było za każdym razem, jak go widziałam. Wczoraj tylko z mężem rozmawiałam kiedy ubierzemy choinkę, chociaż jest ryzyko że młodszy do spółki z kotem będą ją rozbierać😉 a jak sobie pomyślę o sprzątaniu, to mi się słabo robi, bo ostatnio na nic nie mam siły i w sumie robię to baardzo pobieżnie, w weekend mąż dokładniej sprząta, ale wiadomo jak to facet 😉. Na okna to już patrzeć nie mogę, bo pod koniec października kończyli nam kostkę wokół domu i od tego ich piłowania, szyby są szaro bure. Zaczynam rozważać znalezienie jakiejś firmy co mi je umyje, bo ja raczej tym razem nie dam rady, a okien mamy niestety dużo i kilka dużych 😒
 
reklama
Dziewczyny co myślicie o tym dziale zamkniętym?
Dziewczyny. Wraz ze studentami psychologii chcemy stworzyć/udostępnić narzędzia, dzięki którym każda z mam z brzuszkiem i w połogu będzie mogła zadbać o swoje emocje. Dlatego też przygotowałam całkowicie anonimową ankietę, której wypełnienie zajmuje średnio 10 minut. (jeśli udostępnisz w niej login, nikt poza mną go nie pozna)

Dlaczego to robimy? Od marca coraz więcej dziewczyn z forum zgłasza się do mnie z różnymi sytuacjami kryzysowymi ( dziękuję za zaufanie). I już wiadomo, że w sytuacji pandemii warto zadbać o samopoczucie i zdrowie psychiczne. A zależy mi ( a właściwie całej grupie, z którą pracuję), żebyś czas ciąży i połogu przeżyła możliwie jak najspokojniej.

Bardzo proszę wypełnij ankietę (nawet, jeśli czujesz się ok). Pomożesz innym mamom. Jeśli masz jakieś pytania, bądź wątpliwości - napisz do mnie. Ostatnią dużą BB ankietę wypełniło prawie 1000 osób. Liczę, że tym razem będzie podobnie. Bo w BB dziewczynach jest siła i sa najlepsze - w ciągu pierwszych 10 minut dostałam 17 ankiet :) Ogromnie dziękuję każdej z was za pomoc. Zdjęcie dla przykucia uwagi :)
P.S. A czy wy nie chcecie działu zamkniętego?
Zobacz załącznik 1208120
 
Do góry