reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Pokazywalam lekarce stare badania gdy lezalam na reumatologii w 2014 ana 1 mialy miano 1:100 reszta ana byly ok....Ginekolog powiedziala, ze ona sie nie zna...i nie widzi zwiazku, ze mogloby ciazy szkodzic.

Dziewczyny zostawic to tak czy szukac lekarza jakiegos?? Pytanie teraz jakiego. Mieszkam w De tu sa mega wyluzowani. Kolejny termin badania wyznaczony mam dopiero na 7.01, a za tydzien ide odebrac ksiazeczke z wynikami krwi i cytologii, ktora dzis mi robiono.
 
reklama
Wrocilam z wizyty :) serduszko pieknie bije, strasznie sie stresowalam, ale wszystko jest w porzadku. Ciaza prawie pokrywa sie z terminem OM, minimalnie wygladala na mlodsza o 2 dni. Ale na tak wczesnym etapie chyba sie jeszcze nie ocenia tego. Termin tak jak apka wyliczyla 21.07.21

Wiecie co...jestem tak naladowana pozytywna energia, jestem mega szczesliwa i wzruszona 🥰🥰♥♥🍀
Świetna wiadomość super 😘😘
 
Pokazywalam lekarce stare badania gdy lezalam na reumatologii w 2014 ana 1 mialy miano 1:100 reszta ana byly ok....Ginekolog powiedziala, ze ona sie nie zna...i nie widzi zwiazku, ze mogloby ciazy szkodzic.

Dziewczyny zostawic to tak czy szukac lekarza jakiegos?? Pytanie teraz jakiego. Mieszkam w De tu sa mega wyluzowani. Kolejny termin badania wyznaczony mam dopiero na 7.01, a za tydzien ide odebrac ksiazeczke z wynikami krwi i cytologii, ktora dzis mi robiono.
Może jakaś telwporada z gin z Polski?
 
Dokładnie, ja bym z pakietu chciała tylko badania robić. Mam nadzieję pracować jak najdłużej więc też nie mam czasu i możliwości na dwie wizyty i tu i tu chodzić, no i też, tak jak napisałam ginekolodzy w medicover są okropni w ośrodku gdzie ja należę, więc nawet nie mam na to ochoty. Na pewno muszę mieć skierowanie od ich lekarza żeby mi zrobili za darmo badania krwi, tylko właśnie pytanie czy na teleporadzie łaskawie dostanę taka receptę
Nie pozostaje Ci nic innego tylko zadzwonić i się dopytać. Trochę szkoda byłoby robić prywatnie badania jak masz pakiet bo to jednak duża oszczędność.
 
Na jaki dzień tygodnia wam wypada termin porodu?? U mnie we wszystkich trzech ciążach to niedziela i dwóch urodziłam w niedzielę. Tym razem też niedziela. Ciekawe to....W sumie to fajnie się rodzi w niedzielę bo cisza i spokój na oddziale 😉 i Mąż ma Wolne i każdy w domu to jest komu dzieci pilnować na czas prądu 😁
 
Dziewczyny jestem po wizycie :) maluszek ma już 1,57cm, serduszko pięknie bije i zaczynam się wreszcie cieszyć tą ciążą :D Przez wymioty Duphaston mi zamieniła na luteinę dopochwowo i założyła już kartę ciąży. Kolejna wizyta za 2 tygodnie.
Ja wg aplikacji flo mam 7+3 ale wg usg ciąża starsza i w karcie ciąży wpisany 8tydz.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 75
Pokazywalam lekarce stare badania gdy lezalam na reumatologii w 2014 ana 1 mialy miano 1:100 reszta ana byly ok....Ginekolog powiedziala, ze ona sie nie zna...i nie widzi zwiazku, ze mogloby ciazy szkodzic.

Dziewczyny zostawic to tak czy szukac lekarza jakiegos?? Pytanie teraz jakiego. Mieszkam w De tu sa mega wyluzowani. Kolejny termin badania wyznaczony mam dopiero na 7.01, a za tydzien ide odebrac ksiazeczke z wynikami krwi i cytologii, ktora dzis mi robiono.
w Polsce na tych ana dobrze znają się reumatolodzy, ja właśnie do niego za radą internisty trafiłam, dał mi skierowanie na dokladniejsze badania ale z nich nic nie wyniknęło. A wg mojej ginekolog u mnie ana dodatnie to uroda, bo nie mam problemu z zajściem w ciążę i utrzymaniem.
Ja też po wizycie, odetchnęłam, wszystko ok 🥰 maluch pokrywa się co do dnia z miesiączką. Zapisałam się na usg i pappa, mojej doktor zależy na tym badaniu, bo młodszemu w 34 tygodniu wyszła hipotrofia i mam już prezent na święta 😂 "tylko" 700 zł
 
reklama
Do góry