reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Dziewczyny, a dostałyście jakieś zaświadczenie do pracodawcy o ciąży? Bo u mnie położna w systemie tylko odchaczyla, I w sumie nie wiem czy wystarczy tylko powiedzieć
 
reklama
Wrocilam z wizyty :) serduszko pieknie bije, strasznie sie stresowalam, ale wszystko jest w porzadku. Ciaza prawie pokrywa sie z terminem OM, minimalnie wygladala na mlodsza o 2 dni. Ale na tak wczesnym etapie chyba sie jeszcze nie ocenia tego. Termin tak jak apka wyliczyla 21.07.21

Wiecie co...jestem tak naladowana pozytywna energia, jestem mega szczesliwa i wzruszona 🥰🥰♥️♥️🍀
Lekarz mi mówił, że najbardziej wiarygodny jest ten termin z pierwszego usg, bo potem już nigdy dziecko nie będzie rosło w tak równym tempie.
 
Na jaki dzień tygodnia wam wypada termin porodu?? U mnie we wszystkich trzech ciążach to niedziela i dwóch urodziłam w niedzielę. Tym razem też niedziela. Ciekawe to....W sumie to fajnie się rodzi w niedzielę bo cisza i spokój na oddziale 😉 i Mąż ma Wolne i każdy w domu to jest komu dzieci pilnować na czas prądu 😁
Ja też rodziłam w niedzielę i faktycznie cisza i spokój 😋
Nie patrzę na to teraz bo nie wiem jakie będę miała rozwiązanie. Bo
1 cukrzyca ciążowa pewnie będzie ew insulina
2. Miałam kinizowana szyjkę, więc nie wiem co z porodem naturalnym 🤷‍♀️
 
Dziewczyny badanie na cytomegalie to badanie dodatkowe zlecane przez gin. Warto je zrobić ponieważ jeśli ciężarna ma kontakt z tym wirusem pierwszy raz w trakcie ciąży, to skutkować to może(ale nie musi) różnymi wadami dziecka. U mnie miana igm i igg wyszły dodatnie dlatego musiałam zrobić dodatkowe badania by określić czy zakażenie które wychodzi jest pierwotne czy coś innego podbiło to miano igm. Okazuje się że awidność igg czyli określenie kiedy byłam zarażona mam bardzo duże bo 91% co oznacza że zakażenie nastąpiło bardzo dawno temu. Jest to bardzo dobra wiadomość.
Ze co? :D nie mogę rozczytac
Też pierwsze słyszę
 
Wrocilam z wizyty :) serduszko pieknie bije, strasznie sie stresowalam, ale wszystko jest w porzadku. Ciaza prawie pokrywa sie z terminem OM, minimalnie wygladala na mlodsza o 2 dni. Ale na tak wczesnym etapie chyba sie jeszcze nie ocenia tego. Termin tak jak apka wyliczyla 21.07.21

Wiecie co...jestem tak naladowana pozytywna energia, jestem mega szczesliwa i wzruszona 🥰🥰♥️♥️🍀
Gratulacje i dużo zdrówka dla was 😊
 
Dziewczyny jestem po wizycie :) maluszek ma już 1,57cm, serduszko pięknie bije i zaczynam się wreszcie cieszyć tą ciążą :D Przez wymioty Duphaston mi zamieniła na luteinę dopochwowo i założyła już kartę ciąży. Kolejna wizyta za 2 tygodnie.
Ja wg aplikacji flo mam 7+3 ale wg usg ciąża starsza i w karcie ciąży wpisany 8tydz.
Super 👍 to teraz dużo zdrówka życzę 😊
 
reklama
Do góry