reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Weźcie mnie nie straszcie, mi w ciąży podniosło się tsh do 3,98 od kilku dni mam zwiekszona dawkę leku ale teraz zaczynam się bać czy wszystko będzie ok
Przepraszam , nie chciałam Cię wystraszyć. Jeśli lekarz zwiększył Ci dawkę to nie masz o co się martwić.
Ja też mam zwiększona dawkę Letroxu od kilku dni. [emoji4] Będzie dobrze kochana [emoji8]
 
Ja już też po wizycie. Dzidziulek rośnie, ma 0,93cm (7+0). Ale pojawił się krwiak obok i mam trochę zakazów- zakaz seksu, całkowity zakaz dźwigania, dużo odpoczywać. Dostałam skierowanie na badania w szpitalu, gdzie lekarz przyjmuje, więc będą na NFZ, no i jutro kazał już umawiać się na prenatalne.
Termin porodu bez zmian 12 lipca
 

Załączniki

  • 20201123_204115.jpg
    20201123_204115.jpg
    3,3 MB · Wyświetleń: 93
Ja już też po wizycie. Dzidziulek rośnie, ma 0,93cm (7+0). Ale pojawił się krwiak obok i mam trochę zakazów- zakaz seksu, całkowity zakaz dźwigania, dużo odpoczywać. Dostałam skierowanie na badania w szpitalu, gdzie lekarz przyjmuje, więc będą na NFZ, no i jutro kazał już umawiać się na prenatalne.
Termin porodu bez zmian 12 lipca
A mój tak na dole siedział maluch, ciekawe od czego to zależy 🤔
Gratuluję super wieście
 
Witajcie kochane! Ostatnio nie udzielam się na forum bo nie najlepiej się czuje, jakieś przeziębienie mnie złapało ale już powoli wracam do żywych [emoji6] oczywiście czytam Was na bieżąco i gratuluje wszystkich udanych wizyt [emoji8] a tym z Was, których wizyty nie były udane życzę wszystkiego dobrego, dużo siły i bardzo współczuję... [emoji8][emoji8]

pisałyście o zupkach pomidorowych Amino i takiego smaka nabrałam że dziś mój K. leciał do sklepu specjalnie po zupkę- taka pyszna była [emoji3059] ogólnie niezbyt przepadam za takimi daniami... Segregator Mamyginekolog już u mnie, ogólnie jestem zadowolona i mam nadzieję, że się przyda. Buziaki
 
Za szybko się pochwaliłam 🙈 Moja beta dziś znów 0.2 więc tym razem to nie ciąża (przy ciąży z synkiem miałam pierwsza taka malą temu myślałam że powtórka z rozrywki) Życzę Wam samych udanych wizyt ciazowych i szczęśliwego rozwiązania 😘
 
reklama
Ja dzis parcie na kanapli z salata pomidorem szczypiorkiem i sopocka 🤣🤣Jezu jakie pyszne byly.. ale caly dzien bol zoladka.. mieli i mieli.

A mi dziś smaczek się zrobił na płatki corn flakes te miodowe. Taka głodna bylam po porannych przebojach (cokolwiek zjadłam dopiero o 16), ze zjadłam dwie miseczki i dopchałam zwykłymi kanapkami z puszystej bułki, z masłem, wędliną i ogórkiem. Trochę mi smaki wracają, wędliny i mięsa nie jadłam od środy :( najgorsze jest to, że jak jestem głodna to też mnie mdli i trudno mi odróżnić głód od mdłości.
 
Do góry