reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Dziewczyny jestem po pierwszym USG. Widoczny Pęcherzyk i ciałko żółte. Następne USG na początku grudnia. Pęcherzyk 10/4 mm i już schizuje że nie jest okrągły. Jak wyglądały wasze pęcherzyki? Jak tak czytam i czytam wiadomości w necie to stwierdzam że można oszaleć
 
reklama
Dziewczyny jestem po pierwszym USG. Widoczny Pęcherzyk i ciałko żółte. Następne USG na początku grudnia. Pęcherzyk 10/4 mm i już schizuje że nie jest okrągły. Jak wyglądały wasze pęcherzyki? Jak tak czytam i czytam wiadomości w necie to stwierdzam że można oszaleć
A w którym tc jesteś?
 
lepiej lek, a nie suplement, ponieważ skład leku jest gwarantowany, a w przypadku suplementu producent nie ma takiego obowiązku. Może być Vigalex forte lub Vigantoletten max.
Kiedys mialam D3 w kroplach , jedna z najlepszych jaka mialam. Pamietam ze byla z lanoliny. Lekarz dentysta mowil mi wtedy ze to dobre pochodzenie.
 
Dziewczyny wyszedł mi stan zapalny w cytologii.. czy któraś miała taki przypadek ?
W drugiej ciąży miałam nadżerkę. Po porodzie i połogu miałam usuwaną.
W trzeciej ciąży ciągle miałam jakieś upławy i tp. dostawałam globulki maści, a przed porodem miałam pobierany wymaz i wyszły mi bakterie. Musiałam przy porodzie doztać antybiotyk.
 
Dziewczyny jestem po pierwszym USG. Widoczny Pęcherzyk i ciałko żółte. Następne USG na początku grudnia. Pęcherzyk 10/4 mm i już schizuje że nie jest okrągły. Jak wyglądały wasze pęcherzyki? Jak tak czytam i czytam wiadomości w necie to stwierdzam że można oszaleć
Ja byłam przed wczoraj 5tc i 5 dni, widoczny pęcherzyk 19/14mm i zarodek <3 jeszcze nie było widać bicia serduszka ale lekarz powiedział ze wszystko w porządku i kolejne usg tez na początku grudnia.
 
reklama
Do góry