reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Czy wy też jesteście takie głodne? Ja coś zjem i od razu za dosłownie 2 minuty jestem taka głodna aż mnie mdli [emoji2960] no nie wiem już jak sobie radzić co chwilę jem a to banana a to serek i ciągle głód
Ja tak mialam kilka dni temu, teraz odwrotnie
Apetyt średni, i mam ochote tylko na wyznaczone jedzenie ..
 
Byłam na wizycie. Serduszka brak. Zarodek mówił, że jest ale ja jakoś go nie widziałam... kolejna wizyta 30.11. Mam zrobic badania w tym betę aby się upewnić że ciąża się rozwija.
Dostałam leki.
Wiecie co, wydaje się mi że ciąża się nie rozwija i dlatego kazał betę zrobic - w żadnej ciąży mi nie kazał.
Badania zrobię przed wizytą parę dni. Myślę że jest jak tu napisałam.
Ciąża nas zaskoczyła, ale mimo wszystko czuje że upadłam .

Ostatnia @ miałam 25 września,, cykle 31, przytulalismy się dokladnie 13 paź I to był ten dzień.
Termin niby 6 lipiec
 
Ja za to zadnych typowych objawow. Chociaz juz zaczynam byc senna , zasnelam dzisiaj godzine po przebudzeniu 🤣 czeste oddawanie moczu , bol piersi i czasami pobolewa brzuch. Beta wczoraj 125 jutro robie przyrost . Bardzo sie stresuje ale na tyle w miare z dystansem aby nie zaszkodzic sobie i fasolce 😁
 
Czy wy też jesteście takie głodne? Ja coś zjem i od razu za dosłownie 2 minuty jestem taka głodna aż mnie mdli [emoji2960] no nie wiem już jak sobie radzić co chwilę jem a to banana a to serek i ciągle głód

Ja ale nie tyle co głodna tylko takie "coś bym zjadła". Ale dziś już mi trochę przeszło.
 
Ja jeszcze czuje się dobrze dziś 6+0.. Nawet skoczyłam na krótki jogging. Ktoś z was ćwiczy / biega w ciąży?

Hej, w poprzedniej ciąży biegałam do końca 5 miesiąca. Potem już miałam obawy i zaprzestałam. Myślę, że o ile dopiero nie zaczynasz przygody z bieganiem, tylko trwa to już regularnie i od dłuższego czasu, to wyjdzie tylko na zdrowie. Pamiętaj tylko, aby zawsze słuchać swojego organizmu i reagować na najmniejsze nawet oznaki.
 
Ja czuję głód [emoji1787] jakbym nic a nic nie zjadła haha poza tym ból piersi taki że muszę się zastanawiać przy zmianie pozycji leżenia haha a już najgorzej jak leżę i wstanę to wstaje z 30 sekund powoli i czuje ból w nich [emoji2960]
Ja ale nie tyle co głodna tylko takie "coś bym zjadła". Ale dziś już mi trochę przeszło.
 
reklama
Do góry