reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

Jeszcze Ci sie powieksza ;) mi poki co tez sie nie powiekszyly ale moze dlatego ze karmie.
Ale mam wrażenie ze tego pokarmu co raz mniej.

Ej dziewczyny na glownym forum pojawil sie nasz wątek tyle ze pusty (pewnie zalozony z automatu). Moze powinniśmy sie tam przeniesc, zeby inne lipcowe mamy mialy nas łatwiej znalezc? Albo chociaż jakiegos linka tam dac do nas ;)
Zobacz załącznik 1199828
a może jak admin napisze do Ani to ona nas tam z otwartym wątkiem da rade przenieść?
 
reklama
A wiec jak pisałam wyżej pierwsze usg 14 listopada. Wstępny termin porodu 7 lipca.

Ja mam taki problem ze jestem zupełnie sama od poniedziałku do piątku. Czuje głód, ale jestem tak leniwa ze nie chce mi się nic robić. Nie jadam kolacji 😔
W piątek wraca mąż mam nadzieje z już ostatniej delegacji.. jak pisałam wcześniej mieszkam w Anglii a rodzinie chcemy powiedzieć o ciąży dopiero na święta - gdy zjedziemy do Polski 😊
U mnie podobnie, też nic nie mówię rodzinie w Polsce przed świętami raczej. Powiedzialam mamie poprzednim razem w 5 tygodniu a w 7 zaczelam krwawić.. Ona już się rozgadala wszystkim wiec teraz cisza.. nic nie mówię.
 
Ja tez nie wiedzialam dopóki nie zaszlam w pierwsza ciążę. O ludu co to bylo...w nocy musialam siadać bo sie lezec nie dalo.
Podobno zgaga jest wtedy jak dziecko ma wloski - no i mialo bujna fryzurę :D
U mnie się to nie sprawdziło 🙁 zgagę miałam okropna w pierwszej ciąży a córa włosków miała malutko 🙂 mi pomagało zimne mleko.
 
U mnie podobnie, też nic nie mówię rodzinie w Polsce przed świętami raczej. Powiedzialam mamie poprzednim razem w 5 tygodniu a w 7 zaczelam krwawić.. Ona już się rozgadala wszystkim wiec teraz cisza.. nic nie mówię.

To moja pierwsza ciąża, 3 lata starań. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze.. 😊 u Ciebie jak i u mnie 😉
 
Udało mi się przeczytać wszystko🙂 ja dziś mam lepszy dzień. W końcu bez większych mdłości . Mi pomagają migdały. I owoce. Nawet kawę udało mi się wypić . 18.11 będę mieć 2 USG i mam nadzieję że w końcu zobaczę ❤️. Termin mam na 2.07 ale lekarz wspominał że ciąża może być młodsza więc czekam co w karcie ciąży napisze .
 
reklama
Ja jeszcze czuje się dobrze dziś 6+0.. Nawet skoczyłam na krótki jogging. Ktoś z was ćwiczy / biega w ciąży?
Ja chodzę ma spacery długie 1.5 godziny do 2.. robię 7-8 km.. zdecydowałam odpuścić ćwiczenia w pierwszym trymestrze. Wiem, że można ale jako, że nie mam dostępu do lekarza na początku ciąży to dałam sobie spokój.
 
Do góry