reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Bola mnie brodawki podczas karmienia i sa bardzo podraznione. Po dwoch karmieniach juz nie jestem w stanie przystawiac z bolu[emoji20] A poza tym czuje taki okropny przeszywajacy bol na calej piersi w czasie naplywania mleka. I to sie pojawia w trakcie karmienie i pomiedzy karmieniami.
Probowalam nakladek, ale nic nie daly. Laktacyjna w szpitalu polecila mi sprobowac innych nakladek, bo te co mam sa ponoc zle. No i sie zastanawiam czy warto wydawac kase. Czy to sie w ogole uda?
Ja pierwsze nakładki też miałam takie, co nie pasują. Laktacyjna mi poleciła inne i jest o niebo lepiej a przede wszystkim brodawki nie bolą. Spróbuj innych może
 
reklama
Czy wasze dzieci tez urządzają maratony na cycu? Moja od tygodnia popludniami je przez 4/5 godz co ja odłożę to płacze/wrzeszczy. Dziś juz jest na cycu od 3 godz i końca nie widać!
Smoczek nie pomaga, wypluwa go od razu.
Każdy mowi ze to minie, ale ona czasem po prostu wisi na cycu, nie jest głodna i ma czysta pieluszkę.
 
Ostatnia edycja:
Czy wasze dzieci tez urządzają maratony na cycu? Moja od tygodnia popludniami je przez 4/5 godz co ja odłożę to płacze/wrzeszczy. Dziś juz jest na cycu od 3 godz i końca nie widać!
Smoczek nie pomaga, wypluwa go od razu.
Każdy mowi ze to minie, ale ona czasem po prostu wisi na cycu, nie jest głodna i ma czysta pieluszkę.
Ja bym umarla z bolu[emoji53] Ledwo daje rade 20-30 min karmic, az sie zwijam z bolu[emoji20]
Na szczescie moja je i z cyca i z butli i smoka tez ciumka.
 
Bola mnie brodawki podczas karmienia i sa bardzo podraznione. Po dwoch karmieniach juz nie jestem w stanie przystawiac z bolu[emoji20] A poza tym czuje taki okropny przeszywajacy bol na calej piersi w czasie naplywania mleka. I to sie pojawia w trakcie karmienie i pomiedzy karmieniami.
Probowalam nakladek, ale nic nie daly. Laktacyjna w szpitalu polecila mi sprobowac innych nakladek, bo te co mam sa ponoc zle. No i sie zastanawiam czy warto wydawac kase. Czy to sie w ogole uda?
U mnie nakładki się sprawdziły. Przez nawał pokarmu moje brodawki zrobiły się płaskie a wcześniej już jakieś bardzo wystające nie były także mnie ratują [emoji6]
 
Czy wasze dzieci tez urządzają maratony na cycu? Moja od tygodnia popludniami je przez 4/5 godz co ja odłożę to płacze/wrzeszczy. Dziś juz jest na cycu od 3 godz i końca nie widać!
Smoczek nie pomaga, wypluwa go od razu.
Każdy mowi ze to minie, ale ona czasem po prostu wisi na cycu, nie jest głodna i ma czysta pieluszkę.

U mnie odwrotnie, muszę go karmić co 2 godz bo strasznie traci na wadzę i jest dramat bo nie chce jeść, 10 min przy cycku i koniec, smoka jak zassie to nie da się wyjąć, ewentualnie butle ale to na śpiocha.
 
reklama
Czy wasze dzieci tez urządzają maratony na cycu? Moja od tygodnia popludniami je przez 4/5 godz co ja odłożę to płacze/wrzeszczy. Dziś juz jest na cycu od 3 godz i końca nie widać!
Smoczek nie pomaga, wypluwa go od razu.
Każdy mowi ze to minie, ale ona czasem po prostu wisi na cycu, nie jest głodna i ma czysta pieluszkę.
Mój starszak tak robił, młody też już powoli zaczyna.
 
Do góry