reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dla mnie lepsze i lepiej mi z nimi idzie karmienie. No ale ilości pokarmu mam ciągle zbyt małe niestety iichybaisie to już nie zmieni
Kurcze no z iloscia to inny problem[emoji53] Ale tak sobie pomyslalam, ze jak by mala czesciej ssala to by moze cos dalo. Bo jednak dziecko lepiej ssie niz laktator. A ja po 2-3 karmieniach musze juz robic przerwedo nastepnego dnia, bo nie daje rady z bolu[emoji20]
 
reklama
Gratuluję kolejnym rozpakowanym :) duzo zdrówka.

Ja się z starszakiem wyspalam po południu i czeka nas dluga nocka...
A poza tym cycki mi sie dziwnie rozrosly...chyba nabieram pokarmu. Moze to już kwestia dni kiedy i ja utule swoje Malenstwo :)

Trzymam kciuki za wszystkie karmiące. Mam nadzieje ze laktacja się rozhula i problemy znikną.
 
Hey mamusie karmiące powiedzcie mi jak wygląda u was jedzenie bo jak czytam co mi wolno jeść to masakra aż się włosy jeża boje się żeby małemu nic nie było i boję się cokolwiek jesc
Można jeść wszystko. Dietę eliminacyjną stosuje się dopiero, jak są problemy, zazwyczaj wtedy na pierwszy rzut eliminuje się produkty mleczne.
 
Czy wasze dzieci tez urządzają maratony na cycu? Moja od tygodnia popludniami je przez 4/5 godz co ja odłożę to płacze/wrzeszczy. Dziś juz jest na cycu od 3 godz i końca nie widać!
Smoczek nie pomaga, wypluwa go od razu.
Każdy mowi ze to minie, ale ona czasem po prostu wisi na cycu, nie jest głodna i ma czysta pieluszkę.

My dzisiaj właśnie daliśmy smoczek, bo młody chciała Non stop cycka i potem aż wymiotował mlekiem taki był obzarty... miał bardzo nieszczęśliwa minę ale trochę sobie ssie i jednak odciąża to piersi, bo wcześniej ssał trochę i często, ze smokiem robi dłuższe przerwy...
 
Mnie obudzil bol podbrzusza i wchodzi w łono.cos dalej nie rozbujaly mi sie konkretne skurcze za 2 godz doba odkad wypadl mocno krwisty czop .normalnie ostatnia tu zostane
 
reklama
Do góry