reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Gratuluję rozpakowanym :)

Dziś przekopie się przez papiery i wypis po pierwszym porodzie. Powinnam tam mieć czy podawali mi oxy bo szczerze nie pamiętam, byłam tak wykonczona że odpywalam w trakcie partych. :) nie wiedzialam ze oxy ma tak rozbiezne dzialanie , myślałam że to raczej zbawienne gdy porod nie idzie zbyt szybko.

Dziś ktg miałam, wszyscy byli zdumieni, że mam tak ruchliwe dziecko że zaglusza serduszko :) ...ale prócz odpadajacego czopa brak oznak że coś się zbliża. :/

Jak Wam dzień mija? Dobija mnie ta placzliwa,mokra pogoda :/
 
Gratuluję rozpakowanym :)

Dziś przekopie się przez papiery i wypis po pierwszym porodzie. Powinnam tam mieć czy podawali mi oxy bo szczerze nie pamiętam, byłam tak wykonczona że odpywalam w trakcie partych. :) nie wiedzialam ze oxy ma tak rozbiezne dzialanie , myślałam że to raczej zbawienne gdy porod nie idzie zbyt szybko.

Dziś ktg miałam, wszyscy byli zdumieni, że mam tak ruchliwe dziecko że zaglusza serduszko :) ...ale prócz odpadajacego czopa brak oznak że coś się zbliża. :/

Jak Wam dzień mija? Dobija mnie ta placzliwa,mokra pogoda :/
Mnie też dobija ta pogoda, ale upały mnie jeszcze bardziej dobijają. Zresztą co mnie teraz nie dobija. Czuję się fatalnie, mam mdłości jak na początku ciąży, nie mam siły na nic, wszystko mnie boli, a objawów zwiastujących poród żadnych. Mam serdecznie dość takiej wegetacji!
 
Mnie też dobija ta pogoda, ale upały mnie jeszcze bardziej dobijają. Zresztą co mnie teraz nie dobija. Czuję się fatalnie, mam mdłości jak na początku ciąży, nie mam siły na nic, wszystko mnie boli, a objawów zwiastujących poród żadnych. Mam serdecznie dość takiej wegetacji!
Współczuję i łącze się w bólu. Nic tylko plackiem leżeć...
 
Mnie też dobija ta pogoda, ale upały mnie jeszcze bardziej dobijają. Zresztą co mnie teraz nie dobija. Czuję się fatalnie, mam mdłości jak na początku ciąży, nie mam siły na nic, wszystko mnie boli, a objawów zwiastujących poród żadnych. Mam serdecznie dość takiej wegetacji!
Rozumiem i wspolczuje. Obys nie musiala za dlugo czekac.
 
Gratulacje dla wszystkich mamusiek:)

Czy możecie polecić jakiś podgrzewacz do butelek i butelki?
Chyba będę musiała dokarmiać malutka.
 
reklama
Gratulacje dla wszystkich mamusiek:)

Czy możecie polecić jakiś podgrzewacz do butelek i butelki?
Chyba będę musiała dokarmiać malutka.
Ja mam po corce podgrzewacz baby ono. Bylam zadowolona, zadal jest dobry i teraz sie przyda.

Do dokarmiania mialam i yeraz tez mam butelke z medeli ze smoczkiem calma. A po skonczeniu kp tommee tippee.
 
Do góry