reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
To oczekiwanie jest najgorsze, zwłaszcza jak to się przeciąga, ja chodzę cały czas jak osa, bo już pragnę urodzić! Brzuch mam wielki jak balon, ciężko mi, proszę codziennie Mikołaja żeby wyszedł dla mamusi ale on nie chce słuchać ;(
Doskonale rozumiem i łącze się w bólu. Lekarz twierdził, że urodzę przed kolejną wizytą 24.07, ale Paulina chyba tego nie słyszała i ma głęboko gdzieś oglądanie tego świata.
 
Doskonale rozumiem i łącze się w bólu. Lekarz twierdził, że urodzę przed kolejną wizytą 24.07, ale Paulina chyba tego nie słyszała i ma głęboko gdzieś oglądanie tego świata.
Wcześniej to chociaż jakieś skurcze się pojawiały, brzuch mi się robił twardy, a teraz to nic.... 0 jakichkolwiek objawów.
 
Cześć dziewczyny,
jestem z wrześniowek, wszystkim już "rozpakowanym" mamom ogromnie gratuluję i sama nie mogę się doczekać, aż utulę synusia :) i właśnie do rozpakowanych już mam mam pytanie- dostałam sporą ilość pampersow jedynek, ok 300 szt i nie wiem, czy rozdawać znajomym ciezarowkom, czy wykorzystam...Jak to jest u Was? Wiem, że najbardziej miarodajne byłoby zapytać np. czerwcowych mam, bo Wasze maleństwa nie są długo na tym świecie, ale tam nikt już nie zagląda :)
 
Ja miałam zagrożenie porodem przedwczesnym, że względu na krótką szyjkę i tak nam już leci 39 tc i też już bym chciała urodzic bo z dnia na dzień coraz ciężej. Dziś o 2.30 obudziła mnie taka zgaga, że masakra do 5 się wiercilam na łóżku. Kręgosłup też już boli i ciągnie tak po bokach. Noe wspomnę już o pogodzie parno i wilgotno.
 
reklama
Do góry