reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Jaka u mnie okropna pogoda :( pada od 3 dni prawie non stop. Planowałam nie czekać ze spacerami ale nie ma wyjścia :(
 
@Karla88 gratulacje

Ja sobie dziś takie manewry urządziłam, że ledwo żyje, a brzuch jak kamień. Załatwienia, zakupy, obiad, gar lecza. Od 7dmej rano teraz sie dopiero położyłam. Jutro czeka mnie robienie pulpetów z kilograma mięsa jeszcze sprzedanie i jestem gotowa
Też bym tak zrobiła, może by to małą wykurzylo. Ale sił mi brak [emoji20]. Chwilami mam takie myśli, że jednak CC jest lepsze bo przynajmniej człowiek wie na kiedy się nastawić, a nie czeka i czeka.
 
Też bym tak zrobiła, może by to małą wykurzylo. Ale sił mi brak [emoji20]. Chwilami mam takie myśli, że jednak CC jest lepsze bo przynajmniej człowiek wie na kiedy się nastawić, a nie czeka i czeka.
Zgadzam sie z Tobą my jesteśmy jak wielkie niewiadome [emoji39] możemy tylko liczyć że w lipcu urodziny a i tak szansa są 50/50 już mam dość tego chciałabym żeby mi małego wyciagneli nie mam sil wszystko mnie wkurza najbardzie to szukanie objawów porodu
 
Też bym tak zrobiła, może by to małą wykurzylo. Ale sił mi brak [emoji20]. Chwilami mam takie myśli, że jednak CC jest lepsze bo przynajmniej człowiek wie na kiedy się nastawić, a nie czeka i czeka.
Tez ostatnio myślę ze lepiej bylo by miec cc...
Ciaza piękny stan, ale od kiedy jestem gotowa na poród a tu ani widu ani slychu tylko takie podchody to po prostu mnie to męczy...w dodatku mam stracha ze jak juz mnie złapie to będę gdzieś z dala od domu bo przecież nic się nie dzieje poki co więc spacery,na ktg busami czy pociągiem..

Mojej siostry tesciowa ostatnio mi opowiadała, ma trzech synów i pierwszego urodzila w domu,drugiego na schodach przed szpitalem a dopiero z trzecim udalo się dotrzeć do szpitala i tam urodzic :)
 
Zgadzam sie z Tobą my jesteśmy jak wielkie niewiadome [emoji39] możemy tylko liczyć że w lipcu urodziny a i tak szansa są 50/50 już mam dość tego chciałabym żeby mi małego wyciagneli nie mam sil wszystko mnie wkurza najbardzie to szukanie objawów porodu
To oczekiwanie jest najgorsze, zwłaszcza jak to się przeciąga, ja chodzę cały czas jak osa, bo już pragnę urodzić! Brzuch mam wielki jak balon, ciężko mi, proszę codziennie Mikołaja żeby wyszedł dla mamusi ale on nie chce słuchać ;(
 
Trzymam kciuki za Was dziewczyny. A my niestety się naswietlamy od 22. A dzisiaj w planach miało być wyjście . Pewnie nas nie wypuszcza .
 
reklama
Do góry