reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Fałszywy alarm [emoji17][emoji17][emoji17] jestem już w domu. Mimo bolesnych skurczy nie robi mi się rozwarcie, mam czekać... Załamana jestem [emoji17][emoji17][emoji17][emoji17][emoji17]
ja tez tak mialam przy pierwszej corce .falstart we wtorek w nocy ,a w czwartek u lekarza rozwarcie 4cm i jechalam juz na porodowke .przy drugim tez mialam dwa dni otwierania .wiec mysle ze bedxie tak samo przy trzecim.
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Jeeeju, jak ja zazdroszczę rozpakowanym już (dużo zdrówka dla maluszków!!). Ja dobijam właśnie do 36tygodnia i juz mi się brzuszek między kolanami miota. Pierwszy synuś siedział do 37t. Więc jest cicha nadzieja że z drugim będzie podobnie ;) mam pytanie, od którego tygodnia macie Ktg?
Wizyte mam dopiero na 6 i dopiero mnie wyśle...
 
Fałszywy alarm [emoji17][emoji17][emoji17] jestem już w domu. Mimo bolesnych skurczy nie robi mi się rozwarcie, mam czekać... Załamana jestem [emoji17][emoji17][emoji17][emoji17][emoji17]
obie zaczelysmy 37 tydzien dwojka z przodu w dniach zleci choc chialabym w przyszlym tyg bo teraz od piatku malowanie scian a moja 8 latka jedzie w sobobote na kolonie .
 
O wow! Nie wiedziałam że masz kinder surprise...!! To jestem mega ciekawa... :) na kiedy dokładnie masz termin?

Niespodzianka ogromna! ale powiem, ze teraz to juz nawet troche strach, bo jakos tak sie podswiadomie na chlopca nastawilam. Ale bedzie co bedzie :D
Z obliczen 12 lipca, ale wszyscy zgodnie twierdza, ze bardziej prawdopodobne u mnie te terminy z USG tj. ok 4 lipca. jak bedzie – wyjdzie w praniu, ale wstawanie z lozka to juz jakas katorga jest... tak mnie pachwiny strasznie bola jak chodze...

Hej! Wasze kciuki pomogły :) Paulinka głową w dół, waży 2800 i pokazala mi jeszcze buzię :) Moja waga nie zmieniła się od 3 tygodni i wciąż mam +7kg, ale moja kluska przytyła przez ten czas 600gram :)Zobacz załącznik 871185
Ładna waga! tylko 7kg? wow! wyjdziesz ze szpitala ze swoja oryginalna waga sprzed ciazy albo jeszcze mniej... :)

Hallo,

Moja córcia urodzona wczoraj dostała 10pkt, 3010g, 52cm.

Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych :)

Gratulacje! :) Zazdroszcze, juz nie moge sie doczekac. Chociaz wiem, ze powinnam korzystac z tych ostatnich dni...

Oooooo następna mamusia gotowa :) czekamy na informacje!!!

Dzień dobry...

O 6.00 pobudka na siku i chyba koniec spania... plus młody wlasnie ćwiczy jakiś balet chyba bo się ciagle kręci ;) miłego dnia, udanych wizyt i akcji porodowych! Szczególnie trzymam kciuki za Wiolę i Kingę, zeby dziewczyny się już nie męczyły!
Mam to samo dzisiaj... od 4 nie spie, teraz cos zjadlam i ide, sprobuje pospac troche jeszcze, bo internetu mi zaczyna brakowac... :D

Fałszywy alarm [emoji17][emomji17][emoji17] jestem już w domu. Mimo bolesnych skurczy nie robi mi się rozwarcie, mam czekać... Załamana jestem [emoji17][emoji17][emoji17][emoji17][emoji17]
Nie łam sie :) pomysl o tym jak o dodatkowych wakacjach :) Widocznie twoj brzuszek jest wygodnym domkiem :)
 
Cześć Dziewczyny :)
Jeeeju, jak ja zazdroszczę rozpakowanym już (dużo zdrówka dla maluszków!!). Ja dobijam właśnie do 36tygodnia i juz mi się brzuszek między kolanami miota. Pierwszy synuś siedział do 37t. Więc jest cicha nadzieja że z drugim będzie podobnie ;) mam pytanie, od którego tygodnia macie Ktg?
Wizyte mam dopiero na 6 i dopiero mnie wyśle...
Ja ktg miałam od 26 tyg
 
Niespodzianka ogromna! ale powiem, ze teraz to juz nawet troche strach, bo jakos tak sie podswiadomie na chlopca nastawilam. Ale bedzie co bedzie :D
Z obliczen 12 lipca, ale wszyscy zgodnie twierdza, ze bardziej prawdopodobne u mnie te terminy z USG tj. ok 4 lipca. jak bedzie – wyjdzie w praniu, ale wstawanie z lozka to juz jakas katorga jest... tak mnie pachwiny strasznie bola jak chodze...


Ładna waga! tylko 7kg? wow! wyjdziesz ze szpitala ze swoja oryginalna waga sprzed ciazy albo jeszcze mniej... :)



Gratulacje! :) Zazdroszcze, juz nie moge sie doczekac. Chociaz wiem, ze powinnam korzystac z tych ostatnich dni...


Mam to samo dzisiaj... od 4 nie spie, teraz cos zjadlam i ide, sprobuje pospac troche jeszcze, bo internetu mi zaczyna brakowac... :D


Nie łam sie :) pomysl o tym jak o dodatkowych wakacjach :) Widocznie twoj brzuszek jest wygodnym domkiem :)
Nie mam nic przeciwko wyjściu z niższą waga. Moja waga była zbyt duża na starcie, planowałam schudnąć przed ciążą, nawet miałam dietę od dietetyczki i karnet na siłownię, ale tydzień po rozpoczęciu pracy nad sobą miałam dostać okres i nie dostałam :) Więc będę walczyć teraz z pomocą małego ssaka :D A teraz nie tyję, bo nie umiem jeść, mam problemy z apetytem, wieczorem zgaga. Stresuje mnie to, ale najważniejsze, że mała przybiera na wadze.
 
hej :)
rano zaliczyłam pobieranie krwi :)

Dzięki za wypowiedzi w sprawie pachwin ;) dziś przestało boleć, więc widocznie Niusiek się przesunął [emoji14] Wczoraj skończyłam prasować wszystkie ubranka :) zostały do wyprania kocyk, pościel, rożek- grubsze rzeczy ale czekam na pogodę :)
Jakie zestawy ubranek do szpitala przygotowałyście? dumam jakie zestawy do szpitala przygotować, body rękaw krótki/ długi + półśpiochy czy body krótkie i pajacyk?
Ja mam przygotowane body długi rękaw + spodenki i jako awaryjny, w razie ulania czy coś tam sam pajacyk. Wszystko w dwóch rozmiarach. I w razie potrzeby kocyk
 
reklama
Do góry