reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Hallo,

Moja córcia urodzona wczoraj dostała 10pkt, 3010g, 52cm.

Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych :)
Gratulacje :) jak się czujesz? Jak malutka ma na imie?

W sumie to pierwsze, wcześniej miałam tylko na IP...
Ja miałam skurcze, bóle brzucha itd, i wszystko się uspokoiło....
Za tydzień mają mi montować kuchnię, więc chyba Hania postanowiła poczekać.......
No a jak, sama bym wolała żeby moje dziecko poczekało żebym mogła mieć oko na montaż :D

Ja Dziewczynki chyba jadę na IP. Mam skurcze co 5 min. od ok 23 z przerwą na sen, kiedy uspokoił się wszystko. Tzn brzuch wtedy twardniał, ale nie bolało... Teraz znowu co 5 min. Ale się stresuję [emoji18][emoji18][emoji17][emoji17][emoji18][emoji18]
Powodzenia [emojj110]
 
Ja Dziewczynki chyba jadę na IP. Mam skurcze co 5 min. od ok 23 z przerwą na sen, kiedy uspokoił się wszystko. Tzn brzuch wtedy twardniał, ale nie bolało... Teraz znowu co 5 min. Ale się stresuję [emoji18][emoji18][emoji17][emoji17][emoji18][emoji18]
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Gratulacje :) jak się czujesz? Jak malutka ma na imie?


No a jak, sama bym wolała żeby moje dziecko poczekało żebym mogła mieć oko na montaż :D


Powodzenia [emojj110]
Przy montażu będę na 100%, jestem dogadana z firmą, że gdyby coś, to tylko przywiozą elementy i montować będą jak już wyjdziemy ze szpitala - pytanie tylko, czy będę doglądała go sama w 2-paku, czy z Hanią ;)
 
reklama
Ja Dziewczynki chyba jadę na IP. Mam skurcze co 5 min. od ok 23 z przerwą na sen, kiedy uspokoił się wszystko. Tzn brzuch wtedy twardniał, ale nie bolało... Teraz znowu co 5 min. Ale się stresuję [emoji18][emoji18][emoji17][emoji17][emoji18][emoji18]

Oooooo następna mamusia gotowa :) czekamy na informacje!!!

Dzień dobry...

O 6.00 pobudka na siku i chyba koniec spania... plus młody wlasnie ćwiczy jakiś balet chyba bo się ciagle kręci ;) miłego dnia, udanych wizyt i akcji porodowych! Szczególnie trzymam kciuki za Wiolę i Kingę, zeby dziewczyny się już nie męczyły!
 
Do góry