reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ja wcale.

Myślicie że skoro gin dał mi skierowanie do szpitala w 40+3 to nie będą mnie tam trzymać aż skończę 42 tydzień?
Wszystko chyba zależy od kondycji maluszka i Twojej gotowości do porodu. Moją siostrę zaczęli męczyć jak miała 41tyg i 3 dni jej poród wywoływali zamiast poczekać, bo wszystko było ok. A ja miałam skierowanie do szpitala na 40+4 i tak mnie wizja szpitala przerażała, że z tego stresu urodziłam sama w dniu 40+3 ;) Wszystko zależy, ciężko na coś się nastawić.
 
Ja mam body krótki rękaw tylko i spodnie dresowe wszystko w rozmiarze 56
Wrzuciłam jeszcze skarpetki w razie czego ale zobaczymy czy się przydają
No ja tez skarpetki mam, duzo miejsca nie zajmuja[emoji6]

W szpitalu przeciez i tak to dziecko jest zawiniete w pieluszke i taki ala rozek z kolderki, wiec nie ma co przesadzac z ubiorem.
 
reklama
Do góry