reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

My nadal w dwupaku, wczoraj zawitalam na IP o 17, o 24 mnie zbadano potwierdzono, ze nieprawidłowe przepływy i rozwarcie na 3 palce. Od północy na porodówce z zapisem ktg i dziś usg było, gdzie twierdzą ze przepływy są dobre wiec jadę na patologie ciąży...

Najgorsze są te sprzeczne informacje... updateuj nas koniecznie!

Ja piorę rzeczy maluszka... masakra ile tego jest :o
 
reklama
My nadal w dwupaku, wczoraj zawitalam na IP o 17, o 24 mnie zbadano potwierdzono, ze nieprawidłowe przepływy i rozwarcie na 3 palce. Od północy na porodówce z zapisem ktg i dziś usg było, gdzie twierdzą ze przepływy są dobre wiec jadę na patologie ciąży...
O kurcze, myslalam, ze juz jestes po[emoji53] Trzymam kciuki zeby szybko sie rozwinela akcja! A jak sie czujesz? Masz skurcze?
 
Ja już po przedstawieniu w przedszkolu córci. Mogę rodzić [emoji16][emoji16][emoji16] jakie znacie sposoby na przyspieszenie porodu poza seksem?
Dużo ruchu, chodzenie po schodach, herbata z liści malin, ananas, mocna kawa, masowanie sutków, na szkole rodzenia położna polecała olej z wiesiołka żeby poród był łatwiejszy
 
Cześć kochane zaraz biorę się za nadrabianie was bo widzę trochę stron przybyło [emoji16] możecie być ze mnie dumne! Kupiłam torbę, dwie koszule z rękawkiem i jedna na ramiączka, klapki do szpitala, kosmetyczkę, i małe rzeczy do niej. Kupiłam mała paczkę pampersow 43 szt. Do szpitala starczy myślę.. Czy się mylę? Zakupiłam jeszcze dwa ręczniki i małe pudełeczka na małej kosmetyki. Dwa pudełka żeby przewieźć ciuczki do K, później będzie na jakieś głupoty i matka kupiła sobie sukienkę[emoji16][emoji16][emoji16]a teraz biorę się za prasowanie [emoji5]Zobacz załącznik 868962Zobacz załącznik 868963Zobacz załącznik 868964Zobacz załącznik 868965Zobacz załącznik 868966Zobacz załącznik 868967Zobacz załącznik 868968Zobacz załącznik 868969
Gratuluję zakupów [emoji16] no i śliczny brzuszek [emoji106][emoji16]
A czy mi się wydaje, czy odrobinę się obniżył?
 
hej,
Jestem tak zła, że mnie trafi zaraz więc wybaczcie, że nie nadrobię. Mieliśmy jechać przez południe, płytkarz późno przyjechał i jesteśmy w czarnej dup...aż mi się jechać odechciało gdziekolwiek :(

miałyście dwa razy robione HIV? Bo w wykazie co potrzebne do przyjęcia, jest HIV z III trymestru. Lekarka powiedziała, że nie wypisze, bo bezsensu dwa razy robić.
Szczerze Wam powiem tak mnie drażni ta moja lekarka, że cieszę się, że ciąża się kończy :( mam nadzieję, że w 36tc nie będzie w razie czego miała problemów ze skierowaniem na cc a nie karze czekać następnych 2 tygodni do następnej wizyty. Bo ona ma ze wszystkim problem jakby to ona ze swoich pieniędzy płaciła :(
Ja miałam robione badanie na HIV w 1 i 3 trymestrze [emoji5]
 
reklama
Do góry