reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Hej mamusie, od momentu gdy jestem na zwolnieniu w ciąży to ZUS płacił mi po około 6 tygodniach od dnia wystawienia zwolnienia , a teraz w poniedziałek mija 8 tygodni a pieniążków nie mam , i teraz nie wiem czy ZUS ma jeszcze czas czy już mam się martwić ?
Masz rację, jeśli w poniedziałek nie będzie kasy to do nich zadzwonię , bo też mnie to wkurza , że termin z USG mam już na 24 czerwca , jeszcze parę rzeczy dla malucha muszę kupić a tu 8 tygodni muszę żyć bez żadnej kasy ..
mi jeszcze wogle zus nic nie wypłacili tylko przysyłają pisma zeby udowodnić ze pracowałam podpisy pracowników moje e-maila wysłąne do klientów bhp czy mam zrobione idzie dostać kur.... z nimi a kasa by sie bardzo przydała czekam do 8 czerwca ma przyjsc kolejne pismo
 
Dzień dobry moje drogie! Korzystam trochę ze słońca chociaż tak delikatnie bo mega ostre. Młody ewidentnie zszokowany ze tak jasno bo szalał w brzuchu jak byłam w kostiumie :) ptaki, żaby, komary, pająki czyli wakacje na wsi [emoji2] No i kąpiele w jeziorze- woda już jest mega przyjemna!!

IMG_5732.JPG
 

Załączniki

  • IMG_5732.JPG
    IMG_5732.JPG
    179,4 KB · Wyświetleń: 557
Dzień dobry moje drogie! Korzystam trochę ze słońca chociaż tak delikatnie bo mega ostre. Młody ewidentnie zszokowany ze tak jasno bo szalał w brzuchu jak byłam w kostiumie :) ptaki, żaby, komary, pająki czyli wakacje na wsi [emoji2] No i kąpiele w jeziorze- woda już jest mega przyjemna!!

Zobacz załącznik 863410
Ale fajnie[emoji2]
Moja yez szaleje jak na slonku siedze[emoji3]
 
reklama
Witajcie mamusie milego popoludnia ;) kilka dni mnie nie bylo mam nadzieje ze u Was wszystko wporzadku. I wszystkie w dwupaku ;) pogoda dzis idealna ok 20 stopni wiec idzie funkcjonowac. Kupilismy z mezem lozeczko turystyczne w biedronce ;) jutro chyba pojde pieluszki odebrac w rosmanie i do lidla sie wybiore na male ubraniowe zakupy ;D
 
Do góry