reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Nie no, jakos bardzo nie. Wiadomo, ze powinno sie w nocy spac, nie pic, nie sikac. Ale w ciazy to trudne[emoji6] Dlatego ja np w kazdym badaniu mam za niski ciezar wlasciwy. Ale wiem dlaczego.
A jesli chodzi o inne skladniki to jak sa to beda wykryte, ew. w mniejszej ilosci.
No ja też mam zawsze ciężar za niski [emoji4] ale jeżeli byłoby białko w moczu lub cokolwiek innego to i tak by wykryło?
Edit: Doczytałam, że to też napisałaś [emoji1] mój mózg nie rejestruje wszystkiego [emoji1]
 
reklama
Wiecie co, to jest za przeproszeniem k....stwo. Rozumiem, ze guzik ich obchodzi za co żyłaś 10 miesięcy? Czy dostałaś odsetki za tak długi okres? To jest jakaś banda debili. Ale im to pracodawca wypłaca co do dnia kasę, a jak sami maja wyskoczyć z kasy to jest problem od razu...
Nie no, jeszcze od nich grosza nie dostałam, muszę jeszcze wygrać sprawę w sądzie. Jeśli wygram, to dostanę odsetki, ale pewnie będę jeszcze pół roku czekać na rozprawę. Udowadniam od roku, że nie jestem wielbłądem, czyli że to ja wykonałam pracę, która wykonałam. A te miłe panie, które robią kontrolę, nie rozumieją, czym się różni spółka od działalności gospodarczej i generalnie zachowują jak debilki.
 
@Margana mam męża co musi mieć wszystko do kompletu więc nakładka na materac też ;)

Co do płynów do prania to zastanawiam się jeszcze nad Dzisiusiem lub Bobini bo też ma dobre opinie na internecie

Ja stosuję magnez Slow mag b6 2x2 i nic mi się nie dzieje, skurczy łydek ani nic, brzuch też ok
Aha, to rozumiem[emoji6]
 
reklama
Do góry