reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Bo magne B6 to lek, a ten max to suplement. Lek lepiej sie wchlania od suplementu. Poza tym z magnezem jest tak, ze jak dawka przekroczy jakas granice to wchlania sie go mniej. Paradoksalnie im wieksza dawka tym mniej sie jej wchlania.

A to nie to spoko bo ja mam magne b6 forte a to jest lek OTC :) dawka jest 100 mg wiec po prostu podwójna ( mimo nazwy forte;P)
O ja mam ten
Link do: MAGNE-B6 FORTE 60 tabletek - cena i opinie - Apteka Internetowa "Zawiszy Czarnego" Łódź
 
reklama
Od wczoraj mam wysokie cisnienie i nie wiem co robic zeby zbic.... Wczoraj rano mialam 165/117 po południu spadlo do 146/100 a dzisiaj znowu 156/113... Az sie boje
Może macie jakieś sposoby na zbicie?
 
Dziś mi wyślą łóżeczko - po jedynych 3 tygodniach czekania :)) i rozprawimy się wreszcie z pokoikiem, który obecnie wyglada jak przeładownia - same paki od kurierów [emoji6] w ogóle codziennie odbieram ze dwóch kurierów już patrzą na mnie jakbym nienormalna była [emoji6]
 
Dziewczyny wy tez odczuwacie wiekszy glod ostatnio ?:o
Ja jestem przerazona , jem co 2-3 godziny ! Najpierw mi stoi na zoladku a jak zejdzie to od razu glod :o
 
Ja w nocy raz siku, kładę się i śpię [emoji14] w nocy nie piję ani nic [emoji14]

@Margana u nas jak z pamiętnika psychopaty w domu [emoji14] wszystko do kompletu, z tej samej firmy [emoji14] po 8 latach razem i 3 po ślubie już się z tego śmiać potrafię [emoji14]

boję się jutrzejszego ważenia, nie czuje się jakoś cięższa, ale na tyle co jem to różnie może być, ale kurde ja jestem cały czas w głodna, że aż mi w brzuchu burczy :(
Haha, to ja tez lubie miec wszystko dopasowane, ale bez przesady[emoji6] Tej nakladki nie widac[emoji5]

Ale rozumiem o co chodzi. Moj M jak widzi plamke z wody na blacie czy podlodze to steka, ze syf w domu. Tez psychopata[emoji23]
 
Od wczoraj mam wysokie cisnienie i nie wiem co robic zeby zbic.... Wczoraj rano mialam 165/117 po południu spadlo do 146/100 a dzisiaj znowu 156/113... Az sie boje
Może macie jakieś sposoby na zbicie?
nie bierzesz lekow ? zdecydowanie za wysokie jest , nie na domowe sposoby ... biegnij do lekarza, sprawdz bialko w moczu ...
 
Dziewczyny wy tez odczuwacie wiekszy glod ostatnio ?:o
Ja jestem przerazona , jem co 2-3 godziny ! Najpierw mi stoi na zoladku a jak zejdzie to od razu glod :o

Ja przed ciąża i tak do 6 miesiąca jadłam co 3 godziny równo - teraz jem chyba ciągiem [emoji23] tzn co 1,5-2 h coś małego nawet ale mam wrażenie ze cały czas ;)
 
Hej ;)
Mój też musi mieć wszystko poukładane i cztsciutkie,kiedyś mówi tam zlew zawali się od garów ? Kurde myślę myłam....wstaje a tam jedna szklanka ech...:D przyzwyczajony że zawsze jest czysto ;) ( teraz od kad ciąża zagrożona on więcej pomaga w domu niż ja,ale blat i zlew musze mieć zawsze czyste ;D) )
 
reklama
Od wczoraj mam wysokie cisnienie i nie wiem co robic zeby zbic.... Wczoraj rano mialam 165/117 po południu spadlo do 146/100 a dzisiaj znowu 156/113... Az sie boje
Może macie jakieś sposoby na zbicie?

Ale to chyba jak pojawia się wyższe ciśnienie to trzebaby skonsultować z lekarzem? Czy to normalne u Ciebie czasem?

Ja nie pomogę bo ja z tych 100/60 po kawie
 
Do góry