reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Marika, trzymam kciuki, żebyś wytrzymała jeszcze trochę. Boję się, że spotka mnie to samo i też wyląduję w szpitalu, nienawidzę szpitali i będę się bronić rękami i nogami tak długo, jak będzie można. Niestety zostaję od piątku sama w domu na dwa tygodnie, więc nikt mnie nie będzie obsługiwał, ale mam nadzieję, że moja szyjka jakoś to wytrzyma.
Dziś mam badanie prenatalne, chociaż trochę późno, bo już skończyłam 32 tydzień, ale muszę sprawdzić dla własnego spokoju, co się dzieje i czy wszystko ok. Trzymajcie kciuki.

Trzymamy kciuki za same dobre wyniki[emoji110]
 
reklama
@SzczęśliwaCiężarna ja nie cierpię oliwki będę stosować balsam do ciała. I kupię krem z filtrem, smarować na spacerki
Ja lubię oliwke za jej zapach i to baardzo, ale właśnie czytalam, że z tych zapachowych muszę zrezygnowac bo są niezdrowe... Planowałam kupić szampon/mydło z firmy Derma i widzę, że oliwke też mają najlepsza
Screenshot_2018-05-16-10-24-18.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-05-16-10-24-18.png
    Screenshot_2018-05-16-10-24-18.png
    55,6 KB · Wyświetleń: 247
W małej firmie pracujesz wnioskuje :)? Bo gdy pracodawca zatrudnia ponad 20 osób to płaci sam (ze środków które na przekazać do ZUS i tak i się z ZUS tylko rozlicza). Wiec nie na obaw o pensje w terminie:)
W małej, ale też w poprzedniej ciąży zakwestionowali mi umowę i idę do sądu. Więc podejrzewam, że jak te same głupie baby zobaczą jeszcze jedno ciążowe zwolnienie ode mnie, znowu zdobią kontrolę i wytrzymają wypłaty na nie wiem, jak długo.
 
@SzczęśliwaCiężarna każdy kupuje co komu pasuje ;) ja oliwki nie lubię bo jest tłuste wszystko po niej.
Ja do kąpieli mam z hipp i do smarowania też Link do: HiPP, Babysanft, mleczko pielęgnacyjne od 1. dnia życia, Sensitive, 350 ml, nr kat. 41449 - Internetowa drogeria Rossmann - Zakupy online
Możliwe, że będę tylko troszeczkę do kąpieli dodawala (do wody) :) jeszcze nie wiem przekonam się gdy użyje bo jeszcze dziecka nie miałam więc muszę sprawdzić co ja lubię i co mi się sprawdza :) ja oczywiście nikomu nie mówię co mają używać bo ja jeszcze sama muszę wypróbować
 
A ja nie mam napisanego jaki stopień :/

Dzień dobry :) kciuki za wizyty [emoji110] my jutro i już nie mogę się doczekać :) fajnie byłoby dostać jakąś fotkę bo dawno nie dostalismy.

Dziś też będę wcinać truskawki :D u mnie na targu po 8,5zl kg a koszyk 16zl :) i do tego słodkie :)
Trzymam kciuki za wizytę i zdjęcie, ja ostatnie dostałam w 10 tyg, tak się młody ukrywa przed matką
 
reklama
Witajcie dziewczyny :)
Trzymam kciuki za wizyty! :*
U nas dziś deszczowo :/
Dziś w całej Polsce ma być byle jak. Na dodatek jest bardzo niskie ciśnienie atmosferyczne i ma jeszcze spadać. Więc ja czuję się jakaś taka wypruta z resztek energii, no i Staszek tez zdecydowanie mniej aktywny
 
Do góry