reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

W małej, ale też w poprzedniej ciąży zakwestionowali mi umowę i idę do sądu. Więc podejrzewam, że jak te same głupie baby zobaczą jeszcze jedno ciążowe zwolnienie ode mnie, znowu zdobią kontrolę i wytrzymają wypłaty na nie wiem, jak długo.

[emoji15] już nie mają się kogo w tym zusie przyczepić tylko ciężarnych! Słyszałam tez ostatnio jakieś zapowiedzi ze będą na fb patrzeć czy ciężarna np jeździ na wakacje na zwolnieniu itp i negować wypłaty.
Ale wiesz kochana teraz to już końcówka to masz prawo trochę odpocząć!
U mnie czysta sprawa bo szyjka się skraca i Pessar to ja faktycznie muszę polegiwać, ale nie wyobrażam sobie co za głupie i wredne babki tam musza być żeby się czepiać ciężarnych - szczególnie ze to odpowiedzialność tez lekarza jak wystawia zwolnienie :)
 
reklama
Dziewczynki a powiedzcie mi czy dziecko po kąpieli trzeba smarować oliwką? Czy wystarczy myć mydelkiem i tyle? No i czy dziecko trzeba smarować przed wyjściem z domu lub ogólnie w ciągu dnia ? I jeśli tak to czym? Należy stosować kremy z filtrem?
Ja swoich chłopaków po kąpieli niczym nie smarowałam. Co do wyjść u nas pediatra zalecał nie wychodzić z dzieckiem między godz 10 a 16 w bardzo słoneczne dni a w pozostałych godz niczym nie smarować dopóki dziecko nie skączy roku
 
Mi przyszło pismo żebym udowodniła im że pracowałam dopóki pracodawca płacił było dobrze w maju mieli wypłacić mi pierwsze chorobowe ale wczoraj przyszło pismo ze to 8 czerwca będą rozpatrywac moja sprawę .
 
Dziś w całej Polsce ma być byle jak. Na dodatek jest bardzo niskie ciśnienie atmosferyczne i ma jeszcze spadać. Więc ja czuję się jakaś taka wypruta z resztek energii, no i Staszek tez zdecydowanie mniej aktywny
No i ja taka bez energii nic się nie chce jak wróciłam z badań położyłam się przed tv tak leżę do tej pory i nie chce mi się nic normalnie
 
Dziś w całej Polsce ma być byle jak. Na dodatek jest bardzo niskie ciśnienie atmosferyczne i ma jeszcze spadać. Więc ja czuję się jakaś taka wypruta z resztek energii, no i Staszek tez zdecydowanie mniej aktywny
Właśnie i tak czekam czy jakaś burza nie przyjdzie bo u nas narazie pieknie slonce swieci i cieplo
 
Ja ostatnie zdjęcie kawałka buzi mam z 25 tygodnia :) i to tylko nosek i usta[emoji7] potem już rączkami zakrywał albo tulił łożysko :)
Wiec tez będzie niespodzianka
Mój ostatnio pokazał się na moment, ale lekarz nie zdążył zdjęcia zrobić, no ale trudno juz nie długo i będziemy mogły sobie patrzeć na nich ile będziemy chciały [emoji4]
 
reklama
@SzczęśliwaCiężarna Link do: Analiza: HiPP Babysanft | Sroka o.... ja mam do kąpieli i do smarowania
ja mam wybrany- przeciwsłoneczny ziaja z lwem [emoji14] i to co w załączniku :p
Faktycznie składy są dość fajne :) skusze sie chyba na to mleczko z hippa a tak to zostanę przy dermie [emoji16] skuszę się na to mleczko bo ma dobry skład a lubię gdy dzieciątko pachnie takim balsamikiem i dlatego ulegne małej przyjemności [emoji16][emoji16] a o tym przeciwslonecznym jeszcze pomyślę bo widzę, że tu zdania są podzielone czy używać czy nie :)
 
Do góry