reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Obczaiłam, wygląda super! Jest pomysł na wypady weekendowe :tak:



Bardzo możliwe, bo właśnie mają konkurencję w pobliżu, a mananger sam przyznał że mega ciężko z personelem, każdy chwilę popracuje i się zwalnia. Trzeba będzie jeszcze kiedyś ich sprawdzić ;)

Jaka cisza dzisiaj... ja ogarniałam mieszkanie trochę, pakowałam siebie i młodego, zaraz druga impreza urodzinowa, przyjaciółki i potem jedziemy do babci :)
I jest super. Konie, małe zoo, basen. Dla mamusi spa[emoji3][emoji3]może cenowo nie za tanio ale w ciemno mozna jechac. My mielismy pokój w Pałacu. W ogóle są animatorzy dla dzieci, robia imprezy typu ognisko itp. A teren ogromny, na uboczu wiec mozna wozkiem do woli spacerowac. Nasza corka to codziennie miala lekcje jazdy konnej, basen, hala sportowa. No i jest mnóstwo rodzin z dziećmi. Wiec na nudę nie ma co narzekać. Teraz w sierpniu za 6 nocy ze sniadaniami i obiadokolacja chcą ok 4000 zł wiec tanio nie jest ale ja przyznam że jestem z tych co na urlopie stawiają na wygodę i lubie miec wszystko pod nos postawione. Jak wypoczywac to na całego
 
Ostatnia edycja:
reklama
Obczaiłam, wygląda super! Jest pomysł na wypady weekendowe :tak:



Bardzo możliwe, bo właśnie mają konkurencję w pobliżu, a mananger sam przyznał że mega ciężko z personelem, każdy chwilę popracuje i się zwalnia. Trzeba będzie jeszcze kiedyś ich sprawdzić ;)

Jaka cisza dzisiaj... ja ogarniałam mieszkanie trochę, pakowałam siebie i młodego, zaraz druga impreza urodzinowa, przyjaciółki i potem jedziemy do babci :)
Ja też super ten pałac już sobie też zapisałam☺️
 
Hej kobietki. Mam nadzieje, że u Was wszystko w pożądku. Ja jestem po części odcięta od internetu. Chodzi tak, jakby nie mógł. Nic mi się nie laduje. Nawet nie wiem czy ten post mi się doda.
Kalendarz z lekarzami wypełniony po brzegi. Sama mam prenatalne w piątek o 19, reszta to lekarze męża, rehabilitacje, więc jest co robic. W Piątek teść nam pomalowal pokój, więc się biorę powoli za pranie ubranek itd. Podejrzewam, że wnet zaczniemy wstawiać zdj naszych bobaskow, a nie brzuszków :) czerwiec na karku, a od niego to już poleci szybko :)
 
A jak nad morzem chcecie to Grand Lubicz Ustka. Tam to dopiero wypas. W życiu takich śniadań nie widziałam [emoji3][emoji3]Też spa, basen, sale zabaw, gier. Tylko spory ruch bo to miejscowość nadmorska. No i dla rodziców jest night club. Można sie wytanczyc do rana.
 
Co do tycia... Przez to leżenie sama się boję ile przytyje.. :(
ja też o tym pomyślałam. Na szczęście ja jeszcze nie przytyłam ani kilo, chociaż brzuch mam raczej większy niż w poprzedniej ciąży.

U mnie poki co 7 kg na plusie, w piątek u lekarza wazenie i zobaczymy. Nie sądzę, żebym dużo przytyla, mimo, że leżę dużo to dietę trzymam cukrzycowa i nie sprzyja ona tyciu ani zatrzymywaniu się wody.

ja też jestem na diecie cukrzycowej, bo mi lekko się wahnął wynik krzywej po godzinie ale mam wrażenie, że jem więcej niż przed ciążą a na pewno częściej
 
A jak nad morzem chcecie to Grand Lubicz Ustka. Tam to dopiero wypas. W życiu takich śniadań nie widziałam [emoji3][emoji3]Też spa, basen, sale zabaw, gier. Tylko spory ruch bo to miejscowość nadmorska. No i dla rodziców jest night club. Można sie wytanczyc do rana.
Też sobie zapisałam ☺️
 
Witam się niedzielnej popołudniowa ależ ciepło masakra dziś dzień wolny nic nie robimy wsumie tylko śpimy [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1] czy wam też kostki puchna wczoraj wieczorem jak mi spuchly tak puścić nie chcą
 
reklama
Do góry