reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Chyba aż taka duża to nie jest. Mój z lutego i nosi 86-92, zależy jaka firma

H&m przewazne i jakies wloskie z merkato tam
Nie no ogolnie ma 79cm mierzonym cm ale 80 juz jej za male

Z lidla ma body lolipu pisze 12 msc i ok i pare sukienek tez z AliExpress to tam tez kuouje wieksze bo chinskie male ale to norma

A to ok moja z marca wiec jak twoj 86/92 to ok moja 80/86[emoji16]
 
U mnie to narazie same kostki A jeszcze ponad 2.5 miesiąca spuchchne cala zrobię się okrągła jak pilka i będzie mnie się wszędzie wtaczac [emoji23][emoji23][emoji23] oj będzie ciężko lepiej z górki pojdzie[emoji6]
 
U mnie to narazie same kostki A jeszcze ponad 2.5 miesiąca spuchchne cala zrobię się okrągła jak pilka i będzie mnie się wszędzie wtaczac [emoji23][emoji23][emoji23] oj będzie ciężko lepiej z górki pojdzie[emoji6]
To sobie wyobraz jak ja befe wygladac za 2 miesiace, skoro juz od dawna jedyem cala napuchnieta[emoji53]
 
Emilka się rozpycha coraz bardziej mały łobuz z niej [emoji4] No a ubranka pewnie , że sobie ogarnij a później tylko powkladasz:)

Chyba kazdemu naszemu bobo juz ciasno

Moj nawet wyczol ze cos sie dzieje Tak mnie skopal na sesji ze leze i wzielam paracetamol bidulek[emoji85]dwie h tylko bylam , dobrze ze zdazylam
Choc nawet nie mysle rodzic dopoero 33+1[emoji16][emoji123]
 
reklama
U mnie poki co 7 kg na plusie, w piątek u lekarza wazenie i zobaczymy. Nie sądzę, żebym dużo przytyla, mimo, że leżę dużo to dietę trzymam cukrzycowa i nie sprzyja ona tyciu ani zatrzymywaniu się wody.

Ja sprobowalam jesc warzywa malo chleba mleka 1.5% nie 3.2
Zupki warzywne a dwa tyg 2 kg no kuurcze to nie bede sie meczyc[emoji23][emoji23]jem co kiedts I wszystko
Mam nadz tylkp ze zrzuce od lipca zaraz narazie
Niech puchne[emoji28]
 
Do góry