reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Kochane no to na poprawę nastroju moja metamorfoza [emoji12][emoji854][emoji28]
Ja przed pierwsza ciąża kwiecień 2016 - 66 kg
Zobacz załącznik 856017
I ja przed obecna - trzecia ciąża ostatnie treningi przed starankiem- lipiec 2017 - 70 kg
Zobacz załącznik 856018
I ja teraz [emoji23][emoji23] 89 kg!!!!
Zobacz załącznik 856019
Nie widac po Tobie w ogole tych kilogramow! Chyba wysoka jestes co? I pewnie kosci masz ciezkie. Ja to nawet nie wstawie swojego zdjecia takiego.
 
Dzięki :* a napisze mi ktoś jak to jest po kolei jak zjawiam się w szpitalu? Kiedy się przebieram i w co? Dla mnie to zupełna nowość.
Mi sie lekarz kazal przebrac na ip. W pomieszczebiu gdzie mnie badal byla przebieralnia. I juz w koszuli pojechalam na porodowke.
Po porodzie przelozyli mnie na wozek i w takim drugim pomieszczeniu w sali do porodow rodzinnych lezalam z mloda i przystawialam do piersi. M caly czas byl z nami. Potem zawiezli na oddzial i polozyli na lozku. Na 6 godzin zabrali dziecko zebym mogla "odpoczac", potem przyszla polozna i pomogla wstac pod prysznic. Potem juz sama poszlam po mala.
 
Ostatnia edycja:
Kto chce ladne paznokietki u stop a ma klopt siegnac ...takie rozwiazanie !
32073114_2089547361259596_82948183696605184_n.png
Hahaha[emoji23]
 
reklama
Do góry