reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Wśród wielu alergików nie spotkałam takiej alergii, ale jeśli się okaże, że by uczulał, to chusteczki zamiast rumiankiem nasączę nagietkiem, chabrem, albo po prostu wodą, bo tak najbezpieczniej....

Może faktycznie pierwszą turę nasączę wodą z oliwą z oliwek, bez rumianku i żadnych dodatków, tak na wszelki wypadek... [emoji848]
Sama woda w zupelnosci wystarczy.
 
reklama
I ja tak mam z chusteczkami. Te dady to masakra, myślałam, ze skórę sobie zedrę bo tak swędziało, wypróbowałam też te z rossmanna (niebieskie) i wszystko było w porządku. No i też waterwipes. Wody w składzie 99,9% reszta to ekstrakt ( z grapefruit"a chyba), także to rewelacja. Ale jakbym miała stosować tylko je to bym zbankrutowała chyba. Dlatego myślę o tym, żeby w domu stosować chusteczki albo nawet płatki kosmetyczne nasączone wodą z np rumiankiem itp, a chustki na wyjścia i wyjazdy
Dokładnie tak mi radziła tez dziś położna. W domu płatki kosmetyczne tylko zwilżone wodą a chusteczki ewentualnie na spacery. Bardzo dobre oceny mają właśnie te BabyDream z Rossmanna [emoji4]
 
Sluchajcie, wstawilam drugie pranie, ustawilam temp. 40st, ale zorientowalam sie, ze jeszcze czegos nie wrzucilam, wiec wylaczylam pralke, dorzucilam i puscilam. Juz temp. nie przestawilam[emoji53] Po jakims czasie sie zorientowalam, ze pierze w 90st. Wylaczylam od razu, ale nie wiem ile juz tak ta temp. dzialala. Mam nadzieje, ze nie wyjme ciuszkow dla lalek[emoji20]

A jeszcze teraz naszykowalam wsxystko do prasowania i prad sie wylaczyl w calym mieszkaniu. Teraz nie wiem czy to u nas czy ogolnie jakas awaria. Pranie w pralce, sterta prasowania, a w lodowce szczepionka donosowa dla mlodej[emoji20] No czy ja mam jakiegos pecha? Plakac mi sie chce.

Jak myslicie, ile lodowka moze trzymac temperature?
 
reklama
Sluchajcie, wstawilam drugie pranie, ustawilam temp. 40st, ale zorientowalam sie, ze jeszcze czegos nie wrzucilam, wiec wylaczylam pralke, dorzucilam i puscilam. Juz temp. nie przestawilam[emoji53] Po jakims czasie sie zorientowalam, ze pierze w 90st. Wylaczylam od razu, ale nie wiem ile juz tak ta temp. dzialala. Mam nadzieje, ze nie wyjme ciuszkow dla lalek[emoji20]

A jeszcze teraz naszykowalam wsxystko do prasowania i prad sie wylaczyl w calym mieszkaniu. Teraz nie wiem czy to u nas czy ogolnie jakas awaria. Pranie w pralce, sterta prasowania, a w lodowce szczepionka donosowa dla mlodej[emoji20] No czy ja mam jakiegos pecha? Plakac mi sie chce.

Jak myslicie, ile lodowka moze trzymac temperature?
Oj... :(

Co do prania - mam nadzieję, że ubranka przetrwają, trzymam kciuki [emoji110]
Jeśli chodzi o lodówkę, to kilka godzin na pewno powinna trzymać, w zależności od lodówki - może poszukaj w google instrukcji do swojego modelu - może będzie informacja o czasie utrzymania temperatury.. [emoji15]
W mojej zamrażarce producent podaję 18h..
Więc wydaje mi się, że dla lodówki 6h to takie minimum....
 
Do góry