reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Też się zastanawiam (z pewną obawą) bo syn tak jak w brzuchu spał, tak po porodzie też straszny śpioch. A mojej siostry syn tak szalał właśnie jak moja córka i był Meksyk że spaniem [emoji33]
Hmmm, Hania bardzo aktywna, na szczęście w dzień... Zaczyna przed 6, i tak zwykle po 22 się robi dużo spokojniejsza, czasem w wannie się powierci trochę, ale nawet jak nie śpię, to ona w nocy tak :)
Ale potrafi tak parę godzin bez przerwy szaleć i np boksować po pęcherzu (wczoraj to już w ogóle, tak dostałam, że się ledwo ruszałam, i co chwilę do wc chodziłam, żeby nie popuscic przy kolejnym ciosie... [emoji15]), czasem cały brzuch chodzi na boki [emoji23]
Tylko myślę, co będzie, jak będzie ważyć o kg więcej... ;)
 
reklama
Czuję się świetnie :) Na prawdę! Jakoś tak mi lżej na ciele. Wyniki cały czas spoko, anemii brak wiec chwalę sobie.
No i te dziękujące zwierzęta :D


Mój też strasznie zależny od pogody. Jak jest niskie cisnienie atmosferyczne to śpi i nie budzą go słodycze, pukanie czy muzyka. Jak ja się denerwuje to on też szaleje
Mnie zwierzęta nie dziękują jakoś ;)
Ale fakt, że jako wege dużo lepiej się czuję :)
 
Ja tak czasami mialam od chusteczek. Mlodej nic nie bylo, a ja rece wysypane.
Dlatego ja będę miała tylko takie, które nie poseażnią ani mnie ani O, i liczę, że Hani też nie (mega prosty naturalny skład, a alergia np na oliwę z oliwek albo rumianek to chyba praktycznie się nie zdarza)
 
Ja tak czasami mialam od chusteczek. Mlodej nic nie bylo, a ja rece wysypane.
I ja tak mam z chusteczkami. Te dady to masakra, myślałam, ze skórę sobie zedrę bo tak swędziało, wypróbowałam też te z rossmanna (niebieskie) i wszystko było w porządku. No i też waterwipes. Wody w składzie 99,9% reszta to ekstrakt ( z grapefruit"a chyba), także to rewelacja. Ale jakbym miała stosować tylko je to bym zbankrutowała chyba. Dlatego myślę o tym, żeby w domu stosować chusteczki albo nawet płatki kosmetyczne nasączone wodą z np rumiankiem itp, a chustki na wyjścia i wyjazdy
 
Dlatego ja będę miała tylko takie, które nie poseażnią ani mnie ani O, i liczę, że Hani też nie (mega prosty naturalny skład, a alergia np na oliwę z oliwek albo rumianek to chyba praktycznie się nie zdarza)
No wlasnie ponoc rumianek czesto alergizuje, ale nie wiem czy to prawda.
 
I ja tak mam z chusteczkami. Te dady to masakra, myślałam, ze skórę sobie zedrę bo tak swędziało, wypróbowałam też te z rossmanna (niebieskie) i wszystko było w porządku. No i też waterwipes. Wody w składzie 99,9% reszta to ekstrakt ( z grapefruit"a chyba), także to rewelacja. Ale jakbym miała stosować tylko je to bym zbankrutowała chyba. Dlatego myślę o tym, żeby w domu stosować chusteczki albo nawet płatki kosmetyczne nasączone wodą z np rumiankiem itp, a chustki na wyjścia i wyjazdy
Ale to nie trzeba niczym nasaczac. Niektorzy w domu przemwaja pupe tylko platkiem zmoczonym w wodzie.
 
Moze byc przeciez sama woda ... moja pediatra kazala mi uwazac z przemywaniem rumiankiem bo duzo miala przypadkow alergii szczegolnie przy przemywaniu oczek. Takze w dzisiejszych czasach i natura bywa zdradliwa :D
 
No wlasnie ponoc rumianek czesto alergizuje, ale nie wiem czy to prawda.
Wśród wielu alergików nie spotkałam takiej alergii, ale jeśli się okaże, że by uczulał, to chusteczki zamiast rumiankiem nasączę nagietkiem, chabrem, albo po prostu wodą, bo tak najbezpieczniej....

Może faktycznie pierwszą turę nasączę wodą z oliwą z oliwek, bez rumianku i żadnych dodatków, tak na wszelki wypadek... [emoji848]
 
reklama
Do góry