reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dzięki dziewczyny, bo się zaczęłam zastanawiać powoli czy to ze mną może coś nie tak. Ostatnio w nocy to aż Ł budziłam, żeby znosił torby do auta, bo przebudziłam się a ta część rogala co leży pomiędzy nogami była cała mokra! Zużyłam chyba z 10 papierków lakmusowych wtedy żeby mieć pewność ze to na bank nie wody tylko pot
 
Zadaję wstydliwe pytanie.
Czy Wy też się tak bardzo pocicie? Ja to masakra, nie wspomnę co się dzieje tam na dole! No tragedia, ciagle łażę sprawdzać czy to nie wody. A jak pochodzę troche albo coś porobie to jest tam tak mokro że aż wkładka się odkleja.
Ja wlasnie pranie wywiwsilam i cala mokra jedstem[emoji53] A coz to za wysilek?
 
U mnie na tel. otwieraja sie linki.
To może jakieś chwilowe problemy były :)

A tak w ogóle, to was zostawić na trochę, to będę godzinę nadrabiać....
Jeszcze nie wzięłam się za ubranka, ale za to mam upieczone brownie z buraka :D
Jak spróbuję i będzie dobre, to wrzucę przepis do kulinarnego ;)
Ale na razie za gorące [emoji23]
 
Możliwe, że organizm się domaga, bo to już miesiąc jak jestem znowu wege. NIe będę sobie go odmawiać w takim razie :D
I słusznie - organizm sam często wie, co potrzebuje ;)

A jak się czujesz jako wege?
Bo ja na początku ciąży miałam trochę wątpliwości, czy dobrze robię, ale że od mięsa czy ryb odrzuciło mnie całkiem, i wyniki mam cały czas bardzo ładne, to jestem coraz bardziej pewna, że wege-ciąża to był dobry wybór :D

A ja dzisiaj będę robić kotlety z buraka i ciecierzycy, a buraczane brownie już stygnie ;)
 
reklama
Do góry