reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Hej :)
Kciuki za wszystkie wizutytujace ,a sporo Nas dziś ;)
Proszę o relacje z wizyt ,kto zaczyna ?
Dziś się wyspałam jedną pobudka na siku ;D
Chyba ja zaczęłam - przed 9, ale jeszcze się nie odkopałam ;)
W każdym razie wszystko ok, napiszę jak się skończę odkopywać... [emoji15]
 
reklama
Już po, z małym wszystko ok, termin porodu pokrywa się idealnie z om, czyli 9 lipca. Ulżyło mi. Jedyne co to mam mało wód płodowych. Nie wiem co to znaczy, lekarz nie mówił że jest to powód do stresu, więc s nie stresuje. Zobaczymy co powie mój lekarz 17 maja. Mały waży 1838g więc nie już taki mały. Nastawiłam się na nagranie płytki w 4d i dupa. Nic nie było widać, nawet nie mam żadnego zdjęcia nadającego sie do ramki. Trochę się rozczarowałam. Myślałam że zobacz buzię i będę wiedziała jak wygląda a nie wiem nic, jedyne co widzieliśmy to dziurki w nosie od dołu i usta i muszę stwierdzić, że dziurki w nosie i usta ma jak M [emoji14] Potem wrzucę wszystkie inne wymiary [emoji4] pytałam też o orientacyjną wagę przy porodzie to powiedział że trudno przewidzieć bo zależy kiedy się urodzi ale jego zdaniem koło 3500g. Aaa i zapomniałam dodać że spędziliśmy tam godzinę bo wchodziliśmy 3 razy z nadzieją że mały się obróci [emoji14] przy ostatnim podejściu lekko się ruszył, że udało się obejrzeć brzuszek [emoji4] Coś czuję że będzie drugi M w mini wersji [emoji1]

Nooo super gratulacje mi tez powiedział wagę jeżeli urodzi się w terminie

Super waga juz!

Nasz mały na każdym usg pokazuje jajka i stopy .. nie wiem po kim taki bezwstydny [emoji23]
 
Heja!
Trzymam kciuki za dziesiejsze wizyty i czekam na same dobre wieści! :)
Ja nie wiem czy na ip sie nie przejadę z tymi moimi bólami brzucha. Wezmę ciepły prysznic, łyknęłam nospę i czekam na efekty. Jak nie będzie to jadę bo już serio się martwię
Oby było lepiej... Cały czas mocne kciuki.. [emoji110][emoji110][emoji110]
A jak ciśnienie..?
 
Tak, już nic nie boli. Leże sobie na łózku z nogami do góry, wcinam lody. Ciśnienie dziś spoko :)
Lody najlepszym lekarstwem [emoji106][emoji106][emoji106]
Ale dobrze, że lepiej [emoji106] [emoji4]

(a ja lody wieczorem.... choć jutro rano ważenie... [emoji15])
 
Dziewczyny piszecie o snach toni ja się podzielę. Wczoraj mi się śniło ze następnego dnia mam maturę z polskiego a nie pamiętałam ani jednej lektury, a dziś było jeszcze lepiej bo śniło mi się ze jestem w ciąży i lekarze wykryli ze mam glejaka ehhhh i niewyspana jestem @Karla88 @Jola93 w ciemno zamienię się na sny ;)
Z Jolą bym się nie odważyła [emoji1] ona już nawet toczyła walkę z agresywną kozą [emoji1][emoji1]
 
reklama
Do góry