reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

A ja dziś cały dzień się bycze, uwielbiam jak mąż jest w domu ;)

Ja tez tzn raz wyszlam na spacer bo Zazwyczaj dwa razy za dnia [emoji13]
Potem lezalam i pilam koktajle
IMG_2306.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2306.JPG
    IMG_2306.JPG
    457 KB · Wyświetleń: 217
reklama
Ktira z was zaklada spirale po porodzie a ktira tabsy ?
Oststnio byla gadka z mezem i mowie amore wiesz Musze brac tabsy bo nie dam rady trzevuej ciazy w moim wieku jeski znow szybko zajde[emoji85]a on no ale sa gumki
On taki mozg zjarany tymi staraniami o nicole ze chyba dalej nie wierzy ze mozliwe ze I teraz po porodzie znow bym zaszla....

Ja niewiem co robic [emoji23][emoji23]
Te wszystjie lata bylo albo przerywany i 5 lat staran o nicole no to ok franus sie udalo szybko ale czy znow by sie udalo tym razem ? Hmmm nie no nie bede probowac ale Moze przerywany starczy u nas jako zabespieczenie .. lub gumki ..
 
Ja jeszcze nie myślałam o tym ale nie chce tabletek niby nie przytyłam a brałam wiele lat ale jak przeszłam na dietę to schudłam max 1-1,5 kg jak przestałam brać tabletki id razu zeszło 6 kg [emoji58]
Wiec do tabletek nie wrócę a nigdy nic innego nie brałam
A wy co polecacie prócz gumek i przerywanego [emoji23]
 
Ktira z was zaklada spirale po porodzie a ktira tabsy ?
Oststnio byla gadka z mezem i mowie amore wiesz Musze brac tabsy bo nie dam rady trzevuej ciazy w moim wieku jeski znow szybko zajde[emoji85]a on no ale sa gumki
On taki mozg zjarany tymi staraniami o nicole ze chyba dalej nie wierzy ze mozliwe ze I teraz po porodzie znow bym zaszla....

Ja niewiem co robic [emoji23][emoji23]
Te wszystjie lata bylo albo przerywany i 5 lat staran o nicole no to ok franus sie udalo szybko ale czy znow by sie udalo tym razem ? Hmmm nie no nie bede probowac ale Moze przerywany starczy u nas jako zabespieczenie .. lub gumki ..
Ja cale zycie na tabletkach i bede do nich wracac[emoji5]
 
Ja jeszcze nie myślałam o tym ale nie chce tabletek niby nie przytyłam a brałam wiele lat ale jak przeszłam na dietę to schudłam max 1-1,5 kg jak przestałam brać tabletki id razu zeszło 6 kg [emoji58]
Wiec do tabletek nie wrócę a nigdy nic innego nie brałam
A wy co polecacie prócz gumek i przerywanego [emoji23]

Wazektomia [emoji23][emoji23]
 
reklama
Ja jeszcze nie myślałam o tym ale nie chce tabletek niby nie przytyłam a brałam wiele lat ale jak przeszłam na dietę to schudłam max 1-1,5 kg jak przestałam brać tabletki id razu zeszło 6 kg [emoji58]
Wiec do tabletek nie wrócę a nigdy nic innego nie brałam
A wy co polecacie prócz gumek i przerywanego [emoji23]
Ja tam na tabletkach schudlam 14kg[emoji3] To chyba nie ma znaczenia. Albo kwestia doboru tabletek.
A jak nie tabletki to wybralabym spirale hormonalna. Nic innego nie biore pod uwage.
 
Do góry