reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Heja! Melduję się juz z Warszawy :( Wczasy się udały :)
Co do antykoncepcji to u Nas tylko i wyłącznie prezerwatywy. Przez 6 lat zdawały egzamin, potem zaszłam w 1 cyklu starań. Probowałam też tabsów niestety fatalnie reagowałam. Mialam też zastrzyki, też źle reagowałam. Co do spirali to moja kolezanka która mamą zostanie w listopadzie wpadła ze spiralą :D Są w mocnym szoku, bo mają już jednego malucha, a teraz na glowie trochę wydatków. No ale poradzą sobie :)
Każda z Nas najlepiej zna swój organizm i wybierze coś dla siebie :)
Jutro idę na glukozę i aż się boję co to będzie....
Dobranoc :)
Powodzenia na glukozie ;-)
 
reklama
Heja! Melduję się juz z Warszawy :( Wczasy się udały :)
Co do antykoncepcji to u Nas tylko i wyłącznie prezerwatywy. Przez 6 lat zdawały egzamin, potem zaszłam w 1 cyklu starań. Probowałam też tabsów niestety fatalnie reagowałam. Mialam też zastrzyki, też źle reagowałam. Co do spirali to moja kolezanka która mamą zostanie w listopadzie wpadła ze spiralą :D Są w mocnym szoku, bo mają już jednego malucha, a teraz na glowie trochę wydatków. No ale poradzą sobie :)
Każda z Nas najlepiej zna swój organizm i wybierze coś dla siebie :)
Jutro idę na glukozę i aż się boję co to będzie....
Dobranoc :)
Oj wszystko co dobre sxybko sie konczy. Ale fajnie, ze wakacje udane[emoji3]
Powodzenia jutro na glukozie!
 
Nie patrzcie na wystrój no jeszcze go brak i brakuje miliona rzeczy [emoji14] aleeeee mam już łóżko ;) przepraszam za brak ładnego posłania ale nie opłaca mi się wyciągać ładnej narzuty póki remont trwa :) Zobacz załącznik 849431
Super [emoji106]
Naprawdę zazdroszczę... [emoji15][emoji6]
No i czekam na fotki reszty ;)
 
Spirala nie poprawia cery[emoji53] A to dla mnie wazne, bo bez tabletek jest kiepsko niestety.
Jak bym miala sie decydowac to tylko na hormonalna, ale wlasnie te hormony pochodzace z tej spirali nie dzialaja na cere.A szkoda, bo to wygodniejsze rozwiazanie.
Taaa... Przez pierwsze parę lat brałam tabletki z powodu mega problemów ze skórą itd.... Ale paradoksalnie, jak zmieniłam dietę, to cerę mam lepszą bez czegokolwiek niż biorąc tabletki ;)

Ale z innych zalet tabletek, to mega regularna @ z możliwością przesunięcia ;)
 
U nas jeśli o zabezpieczenie chodzi to w grę wchodzą tylko gumki.. Nie mogę nic co wiąże się z hormonami, antykoncepcja hormonalna u mnie wiąże się zatorem.. Ale M to nie przeszkadza :)
 
Ja jeszcze nie myślałam o tym ale nie chce tabletek niby nie przytyłam a brałam wiele lat ale jak przeszłam na dietę to schudłam max 1-1,5 kg jak przestałam brać tabletki id razu zeszło 6 kg [emoji58]
Wiec do tabletek nie wrócę a nigdy nic innego nie brałam
A wy co polecacie prócz gumek i przerywanego [emoji23]
U nas do czasu wyleczenia nadżerki będą gumki, a potem znowu bez - może wyjdzie ;)
A później nie wiem - nie chcę wracać do tabletek, podobnie jak @Karla88, przerywany odpada, bo nie chcę, więc na razie nic poza gumkami nie przychodzi mi do głowy...
Są metody naturalne, ale nie zawsze wystarcza ich skuteczność, czasem jednak przydałaby się wieksza ;)
 
reklama
Super [emoji106]
Naprawdę zazdroszczę... [emoji15][emoji6]
No i czekam na fotki reszty ;)
Hoho do reszty daaaaaleko.. Do samego lipca będę na kartonach.. M wyjeżdża w środę na dwa mc może wpadnie na jakiś weekend tylko a tak to przyleci przed porodem, niestety ale tam już go tak gonią terminy że sam jest pospinany - nie dziwie mu się.. Najważniejsze będę miała - kuchnia do końca kwietnia, agd jutro, łazienka w sumie ma wszystko prócz umywalki (nie wiemy jaka półka pod umywalkę :D - wybredni) salon też będzie w rozwypce do końca czerwca
.. Także no..

Wkurzam się trochę ale on też już nie może dłużej tu być.. Jakoś to będzie :)
 
Do góry