reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Jasne... [emoji52]
A gdybyś była sama i nie miałabyś oszczędności, to z czego miałabyś zapłacić rachunki, o jedzeniu itd nie wspominając....
Nie mówiąc już o sytuacji spóźnienia się z płatnością dla nich o 1 dzień...
No dokładnie... ale ja jestem w takiej sytuacji, ze przez ostatnie dwa lata bylam na wychowawczym i nie miałam zadnych pieniedzy, wiec dla mnie to będzie dodatkowy przyplyw gotowki. W systemie niby jestem z statusem do wyplaty, wiec pozostaje mi czekac.
 
I dzień dobry!
@nagini84 oby Ci szybko przelecialo!

@_agnieszka_ czekamy na wieści po wizycie :)
I ogólnie dziewczyny miłego dnia bez bólu brzucha i zmartwień! Trzymam kciuki jeżeli jeszcze ktoś ma dziś wizytę :)
Ja zaraz lecę zrobić sobie nowe hybrydy, bo swiateczne juz sa ciut za dlugie i przeszkadzają w życiu codziennym :) ale jeszcze mogę mieć w miarę długie ;) niedługo trzeba będzie pilowac do minimum ;)
 
Hahaha, to lepiej nie bede kupowac tego kit kata[emoji23]

Trzymaj się od niego z daleka...! ;)

:D Jak liczysz to zaczyna się dłużyć :p U mnie jeszcze tylko jutro i przyszły czwartek :-) :)

A czemu na początu tyg nie idziesz? Bo nie pamiętam. Mam nadzieję że szybko ogarniesz to przeziębienie..!!

U mnie już Marysia od rana gorączka 38.

Zdrowka..!!


No ja nie wiem co z tym Twoim brzuchem...! Tutaj malutki..! Ty jesteś pewna że wstawiasz dobre zdjęcia..? ;) a będziesz robiła potem z tych zdjęć jakiś kolaż czy coś? bo ja właśnie robię za każdym razem w tym samym ubraniu plus instaxem raz/ 2 tyg żeby potem coś fajnego ogarnąć.

Ja zaraz zbieram pupę i muszę się ogarnąć na 11 mamy z synkiem do dentysty ,kontrol ;)
O dziwo nie moze się doczekać bo wie że dostanie cis od pani doktor ,i będzie siedział na fotelu dinozaura :D

To tak jak Fran, mamy mega fajny gabinet, specjalnie dla dzieci, na koniec jest szuflada z jakimiś drobiazgami i moje dziecko kocha dentystę..! ;)

@nagini84, trzymam kciuki za powodzenie misji glukoza..! :tak:

@Darka83 wow...!! Ty już 30ty a ja skończyłam dzisiaj 26 :) Miesiąc różnicy równo..! trzymaj się jak najdłużej w 2-paku :)

Ja mam dzisiaj USG, bo na poprzednim widać było jakieś małe zwapnienia które podobno naturalnie zanikają do 3 trymestru więc muszę skontrolować. Mam nadzieję że może dzisiaj zobaczę moje dziecko jakoś dokładniej, bo do tej pory coś się cwaniaczek chowa.. ;)
 
Trzymaj się od niego z daleka...! ;)



A czemu na początu tyg nie idziesz? Bo nie pamiętam. Mam nadzieję że szybko ogarniesz to przeziębienie..!!



Zdrowka..!!



No ja nie wiem co z tym Twoim brzuchem...! Tutaj malutki..! Ty jesteś pewna że wstawiasz dobre zdjęcia..? ;) a będziesz robiła potem z tych zdjęć jakiś kolaż czy coś? bo ja właśnie robię za każdym razem w tym samym ubraniu plus instaxem raz/ 2 tyg żeby potem coś fajnego ogarnąć.



To tak jak Fran, mamy mega fajny gabinet, specjalnie dla dzieci, na koniec jest szuflada z jakimiś drobiazgami i moje dziecko kocha dentystę..! ;)

@nagini84, trzymam kciuki za powodzenie misji glukoza..! :tak:

@Darka83 wow...!! Ty już 30ty a ja skończyłam dzisiaj 26 :) Miesiąc różnicy równo..! trzymaj się jak najdłużej w 2-paku :)

Ja mam dzisiaj USG, bo na poprzednim widać było jakieś małe zwapnienia które podobno naturalnie zanikają do 3 trymestru więc muszę skontrolować. Mam nadzieję że może dzisiaj zobaczę moje dziecko jakoś dokładniej, bo do tej pory coś się cwaniaczek chowa.. ;)
Kciuki za pozytywne wiadomości na dzisiejszym usg :) A ze zdjęć coś chyba zrobię, Tylko jeszcze nie mam pomysłu :p
 
Dziewczyny czy kupowałyście na allegro zasłony lekko zaciemniające lub zaciemniające na standardową wysokość 250cm? Szukam jakiś sprawdzonych do salonu.

Jak dobrze, że jeszcze tylko dwa dni bo już wysiedzieć nie umiem, oczy mi się zamykają, najchętniej to bym poszła spać zamiast tu siedzieć.
 
Ja też mam takie przeboje z zusem. Płacą kiedy chcą [emoji21]
To jest masakra z tym Zusem. Kiedyś przysłali nam pismo że mój mąż ma im do zapłacenia 3800 zł w ciągu 7 dni (bo pobierał rente po tacie i za duzo zarobił). I trzeba było brać kredyt na szybko. A jak Zus ma wypłacić to mają czas...
 
reklama
To jest masakra z tym Zusem. Kiedyś przysłali nam pismo że mój mąż ma im do zapłacenia 3800 zł w ciągu 7 dni (bo pobierał rente po tacie i za duzo zarobił). I trzeba było brać kredyt na szybko. A jak Zus ma wypłacić to mają czas...
[emoji33] Nie wyobrażam sobie takiej "niespodzianki", że nagle mam wytrzasnąć prawie 4000... Jest dokładnie tak jak mówisz - oni chcą od nas kasę na już, a jak sami coś mają zapłacić to ich chyba żadne prawo nie obowiązuje.
 
Do góry