reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

No i nadrobiłam ;)

Na wizycie wszystko ok :D
Hania waży prawie 1250g i ładnie rośnie :D
Główką w dół, nóżkami kopie w górze, a rękami boksuje po pęcherzu ;)
Szyjka oczywiście nadal bez pomiarów, ale "na oko" wygląda ok, nadżerka wielka, ale na razie i tak nic się z nią nie da zrobić, więc trzeba jakiś przetrwać...

Teraz trochę posiedzę u mamy, aż O wyjdzie z pracy, i potem do domu [emoji4]
Super, że Hania już taka duża :) Czyli mamy obie boksujące dzieci :D
 
reklama
Cześć witamy [emoji6] chodź na dworze pochmurno na szczęście nie zimno, i wybieram się niedługo na rowerek do znajomej a ze znajomą spacerek [emoji16]wiem, że pytanko już było, przepraszam [emoji11]
Jaki śpiworek kupujecie dla maleństw?
Czy jest coś na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze śpiworku??
Ja śpiworka nie kupuję bo mam jeden taki mięciutki po siostrzenicy, ale nie wiem kiedy go użyjemy bo chyba w lipcu i sierpniu będzie na to za ciepło :)

Kurcze męczy mnie ten zaczynający się katar :( Muszę sobie dziś zrobić inhalacje, myślicie, że mgiełka solankowa coś pomoże?
 
Ja śpiworka nie kupuję bo mam jeden taki mięciutki po siostrzenicy, ale nie wiem kiedy go użyjemy bo chyba w lipcu i sierpniu będzie na to za ciepło :)

Kurcze męczy mnie ten zaczynający się katar :( Muszę sobie dziś zrobić inhalacje, myślicie, że mgiełka solankowa coś pomoże?
No właśnie dlatego się waham czy kupować dla takiego małego dziecka czy troszkę większy później jak już przyjdą chłodniejsze dni [emoji55]
 
Cześć witamy [emoji6] chodź na dworze pochmurno na szczęście nie zimno, i wybieram się niedługo na rowerek do znajomej a ze znajomą spacerek [emoji16]wiem, że pytanko już było, przepraszam [emoji11]
Jaki śpiworek kupujecie dla maleństw?
Czy jest coś na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze śpiworku??
Ja mam śpiworek "w spadku" po córce przyjaciółki, który świetnie się spisywał
Przyjaciółka zwracała uwagę, żeby był dopasowany pod paszkami i przy szyi, żeby maleństwo nie zaplątało rączek czy główki.. Reszta oczywiście musi być luźna, żeby maleństwo mogło spokojnie się wiercić, kopać itd.
 
Super, że Hania już taka duża :) Czyli mamy obie boksujące dzieci :D
Obstawialismy z O wagę, ja obstawialam 1100, on 1200, więc był bliżej [emoji23]
Ale cieszę się, że tak ładnie rośnie [emoji16]
No i mali bokserzy najlepsi ;)
A teraz tak szaleje jakby chciała wyjść przez brzuch [emoji16]

Kiedy masz następną wizytę? [emoji6]
 
Obstawialismy z O wagę, ja obstawialam 1100, on 1200, więc był bliżej [emoji23]
Ale cieszę się, że tak ładnie rośnie [emoji16]
No i mali bokserzy najlepsi ;)
A teraz tak szaleje jakby chciała wyjść przez brzuch [emoji16]

Kiedy masz następną wizytę? [emoji6]
26 kwietnia :) Już nie mogę się doczekać [emoji16] Ciekawe ile będzie ważył :)
 
Ja śpiworka nie kupuję bo mam jeden taki mięciutki po siostrzenicy, ale nie wiem kiedy go użyjemy bo chyba w lipcu i sierpniu będzie na to za ciepło :)

Kurcze męczy mnie ten zaczynający się katar :( Muszę sobie dziś zrobić inhalacje, myślicie, że mgiełka solankowa coś pomoże?
Mnie solanka pomagała bardzo, więc duża szansa, że Tobie też pomoże [emoji106]

A co do śpiworki - w lipcu za ciepło, ale w sierpniu czy wrześniu wieczory czy noce już się chłodne robią, więc na noc może się przydać [emoji6]
 
Mnie solanka pomagała bardzo, więc duża szansa, że Tobie też pomoże [emoji106]

A co do śpiworki - w lipcu za ciepło, ale w sierpniu czy wrześniu wieczory czy noce już się chłodne robią, więc na noc może się przydać [emoji6]
Dziękuję, muszę w takim razie sobie zapodać żeby nie wystąpić w sobotę z czerwonym nosem :p
 
reklama
Do góry