reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dziewczyny trzymajcie kciuki za 30 min wizyta może dowiem się czy będzie Nikos czy Laura

3jgxskjo51j6485i.png
Trzymam kciuki i napisz po wizycie
 
reklama
Kochana dzwoń i jak cię niepokoi to idź na wizytę a ta z recepcji miej gleboko w ... Od tego są żeby nas uspokoić i sprawdzić co się dzieje !!!
No właśnie tak też sobie pomyślałam, że przecież niemoge ryzykować życia mojego dziecka tylko dlatego żeby jakąś obca baba czy lekarka o mnie niepomyslaly źle

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Onaszczesliwa2018, kurcze... wiesz że na maxa Cię wspieramy prawda? Dawaj znać co i jak!!

@zaczarowanaKicia, trzymamy [emoji4]

oooo dziękuję, jesteś bardzo miła i ładna [emoji1]
A tak serio, to pewnie. Musimy sie zgadać ale to już na spokojnie na fejsie, może sie uda w przyszłym tygodniu spotkać? [emoji4]

No i weź powiedz babie coś miłego, masakra [emoji1]

Nie chcę być niemiła, ale proponuję po świętach [emoji1]

Ważyłam się dzisiaj, w celu uczczenia skończonego 21 tyg i wygląda na to że w ciągu 2 tyg przytyłam 1.2kg :baffled: No więc oficjalnie zaczynam tyć :hmm:

Aaaa... dla tych które ciągnie, boli, gniecie:
1520936072-abb5dc18d8db44dd-aaaaaa.jpeg
 
No moja lekarka już ostatnio była oburzona że wtedy pojechałam do szpitala...także mam nadzieję , że się dziś kobietka niepograzy całkowicie szkoda by mi było bo nie mam do niej daleko i była zawsze sympatyczna i że ostatnio to był tylko jednorazowy wybryk i jakiś gorszy dzień .leżę i płacze z bólu:(

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Spróbuj się uspokoić wiem że ciężko ale zaraz pójdziesz na wizytę i okaże się wszystko dobrze,przecież inaczej nie niE być !!!
 
Na 16.45. i chyba jako ostatnia z forum będę miała połówkowe.. na szarym końcu zostałam :D
Ja też mam większość różowych :D
I dobrze, dziewczynka niech będzie słodka *.* Dokupie komplety nowe na wyjście , nie koniecznie różowe, podobają mi się z tej strony na Facebooku : A GU GU :) i kilka w sklepach widziałam :p
No moja lekarka już ostatnio była oburzona że wtedy pojechałam do szpitala...także mam nadzieję , że się dziś kobietka niepograzy całkowicie szkoda by mi było bo nie mam do niej daleko i była zawsze sympatyczna i że ostatnio to był tylko jednorazowy wybryk i jakiś gorszy dzień .leżę i płacze z bólu:(

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Mój też był oburzony kiedyś jak poszlam do innej lekarki bo jego nie było i skierowała mnie nie potrzebnie w szpitalu. Ale pozniej już uśmiechnięty , się mną zajął. Wiedział , że po poronieniu jestem przewrażliwiona i wolę wszystko sprawdzić dwa razy.
Ale nie masz co się przejmować chumorami lekarki, niech Cię zbadają, uspokoją. Od tego są.
 
Kurcze... Cześć! Jestem nowa na forum i trochę zagubiona. Termin mam na 16 lipca, bo dziecko troszkę malutkie...Ostatni okres 12 września. Nie wiem w sumie o czym tu pisać ani gdzie, ale chciałam spytać czy macie gdzieś wątek gdzie dodajecie zdjęcia z usg w celu identyfikowania płci lub coś w tym stylu? Nie chcę wam tu bałaganu robić. 3 tygodnie temu miałam mieć dziewczynkę, teraz na połówkowym dowiedziałam się, że jednak chłopczyk, bo ginekolog widzi jąderka i "pisiura" jak to ujął, nawet zdjęcie mam. Myślicie, że powinnam wziąć sobie do serca, że to jednak chłopczyk i wymienić garderobę? Czy na 3d też się zdarzają pomyłki?
 
Kurcze... Cześć! Jestem nowa na forum i trochę zagubiona. Termin mam na 16 lipca, bo dziecko troszkę malutkie...Ostatni okres 12 września. Nie wiem w sumie o czym tu pisać ani gdzie, ale chciałam spytać czy macie gdzieś wątek gdzie dodajecie zdjęcia z usg w celu identyfikowania płci lub coś w tym stylu? Nie chcę wam tu bałaganu robić. 3 tygodnie temu miałam mieć dziewczynkę, teraz na połówkowym dowiedziałam się, że jednak chłopczyk, bo ginekolog widzi jąderka i "pisiura" jak to ujął, nawet zdjęcie mam. Myślicie, że powinnam wziąć sobie do serca, że to jednak chłopczyk i wymienić garderobę? Czy na 3d też się zdarzają pomyłki?
Przez 3 tygodnie mogło się zmienić. Ja 3 tygodnie temu miałam dziewczynkę ale dopiero teraz mi powiedziała, że na 100 procent im wyższa ciaza tym lepiej widać. Wiec ja obstawiam, że na tym pierwszym mogla być pomylka
 
Zawsze wychodzi starsze o kilka dni... Ja ważyłam tylko 3500 a facet mój 3800 ... Ja mam 170 cm wzrostu a mój facet 185... Podobno on był długi i chudy jak się urodzil... Ale jednak w czwartek na badaniach w mojego gina było 395gram a we wtorek już 500g i to mnie zastanawia

f2w39n7303c24ozn.png
Zawsze jest jakiś margines błędu, ja na połówkowych teraz miałam podaną wagę 451g w 22+3 ale mam zaznaczone obok +/- 66g [emoji4] pewnie zależy jak złapał kość udową [emoji4]

oar8qqmzp357f8q1.png

Aniołek 31.07.2017 (*)
 
Przez 3 tygodnie mogło się zmienić. Ja 3 tygodnie temu miałam dziewczynkę ale dopiero teraz mi powiedziała, że na 100 procent im wyższa ciaza tym lepiej widać. Wiec ja obstawiam, że na tym pierwszym mogla być pomylka
Nie strasz mnie :o
Ja spytałam swojego lekarza , czy możliwe , że jednak chłopczyk i miedzy nogami się schowało co nie co. Ale się zaśmiał i powiedział że wszystko możliwe , ale raczej z warg sromowych nie zrobia się jąderka . To może u mnie już pewna dziewczynka ? Przyzwyczailam się już :(
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź. Niby tak, pewnie jeszcze na następnym usg dokładnie się dowiem, no ale wiadomo jak to jest, ciekawość zżera. Też mój ginekolog jest w sumie znany z tego, że popełnia błędy w ustalaniu płci, więc może nie powinnam brać tego do siebie jeszcze. Chociaż to zdjęcie... no sama nie wiem co o nim myśleć. :)
 
Do góry