reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny trzymajcie kciuki za 30 min wizyta może dowiem się czy będzie Nikos czy Laura

3jgxskjo51j6485i.png
Trzymam kciuki :*
 
Właśnie wszystko zależy od łożyska jeśli będzie okej z łożyskiem to pewnie trochę przeciagmiemy ciążę ale najważniejsze że będę pod opieką właśnie musze dopytac w którym tygodniu juz mnie połoza do szpitala
Od 38 tyg i tak bym cisnęła bo już od 38 tyg się łożysko zaczyna starzeć.
 
Dzieki za zainyetesowanie[emoji5] Mysle, ze to rozciagania, przynajmniej mam taka nadzieje, ze to tylko to. Poczekam juz do wtorku, bo jeszcze przed wizyta musze badania porobic, a nie bardzo mam jak wczesniej, bo siedze w domu z mloda.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
To przynajmniej dużo odpoczywaj :)

No zobaczę za tydzień :)

f2w39n7303c24ozn.png
My też wysocy jesteśmy, duzi się urodziismy to może nasza mała będzie duża jak twoja, chociaz wolałabym żeby była malutka *.*
I tak nudno jest ? U mnie w mieście to Panie nie wiedza w co ręce wlozyc :p
Właśnie chyba zostaniemy przy Lence chyba że coś innego nam wpadnie jeszcze do głowy :) od wczoraj czuje się bardzo dobrze oczywiście żeby nie zapeszyc ale jest okej na szczęście jutro badania a w piątek wizyta :)
Na którą masz wizytę w piątek ?:)
Będziemy stresować się obie :)
 
No :( I tym bardziej ze ciągle leżę na prawdę oszczędzam się na maxa ,mama ogarnia absolutnie wszystko w domu ja tylko siebie :(

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Musi być dobrze:* ale kazdy ból lepiej skonsultować. Moja to pewnie ma mnie za wariatkę bo ja jak idę na wizytę to wszystko co mnie boli wymieniam a czasami trochę tego jest
 
Dziewczyny do tego wszystkiego tak mi brzuch twardnieje i ból centralnie jak na taką mocną miesiączke... zadzwoniłam do lekarki Pani na recepcji chyba ma mnie już za wariatke ale mam to w powazaniu... Jak tylko coś głupiego dziś usłyszę to zmienię lekarke. Na 13 30 mam przyjechać

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana trzymam kciuki :* Biedna się zamartwisz w tej ciąży :(
 
To przynajmniej dużo odpoczywaj :)


My też wysocy jesteśmy, duzi się urodziismy to może nasza mała będzie duża jak twoja, chociaz wolałabym żeby była malutka *.*

I tak nudno jest ? U mnie w mieście to Panie nie wiedza w co ręce wlozyc :p

Na którą masz wizytę w piątek ?:)
Będziemy stresować się obie :)
Na 15 a Ty? :*
 
reklama
Dziewczyny do tego wszystkiego tak mi brzuch twardnieje i ból centralnie jak na taką mocną miesiączke... zadzwoniłam do lekarki Pani na recepcji chyba ma mnie już za wariatke ale mam to w powazaniu... Jak tylko coś głupiego dziś usłyszę to zmienię lekarke. Na 13 30 mam przyjechać

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie przejmuj się nią , tylko synkiem i sobą. I dobrze zrobisz jak zmienisz gdyby zachowała się nie tak jak trzeba. Trzymam kciuki żeby wszystko było okej :*
 
Do góry