reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
To przynajmniej dużo odpoczywaj :)


My też wysocy jesteśmy, duzi się urodziismy to może nasza mała będzie duża jak twoja, chociaz wolałabym żeby była malutka *.*

I tak nudno jest ? U mnie w mieście to Panie nie wiedza w co ręce wlozyc :p

Na którą masz wizytę w piątek ?:)
Będziemy stresować się obie :)
No u mnie to zależy, czasem jest pełno roboty, a czasem właśnie takie nudy.
 
Bardzo dobrze kochana zrobiłaś lepiej sprawdzić a oni są od tego żeby nam pomóc. Będzie dobrze :*
No moja lekarka już ostatnio była oburzona że wtedy pojechałam do szpitala...także mam nadzieję , że się dziś kobietka niepograzy całkowicie szkoda by mi było bo nie mam do niej daleko i była zawsze sympatyczna i że ostatnio to był tylko jednorazowy wybryk i jakiś gorszy dzień .leżę i płacze z bólu:(

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No moja lekarka już ostatnio była oburzona że wtedy pojechałam do szpitala...także mam nadzieję , że się dziś kobietka niepograzy całkowicie szkoda by mi było bo nie mam do niej daleko i była zawsze sympatyczna i że ostatnio to był tylko jednorazowy wybryk i jakiś gorszy dzień .leżę i płacze z bólu:(

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Matko biedna:( trzymam kciuki za Ciebie:*
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki za 30 min wizyta może dowiem się czy będzie Nikos czy Laura

3jgxskjo51j6485i.png
Zaciśnięte :)
No :( I tym bardziej ze ciągle leżę na prawdę oszczędzam się na maxa ,mama ogarnia absolutnie wszystko w domu ja tylko siebie :(

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze , że masz takie kochane wsparcie.
Pojedziesz i uśmiechnięta zaraz wrócisz , na pewno jest dobrze.
 
No moja lekarka już ostatnio była oburzona że wtedy pojechałam do szpitala...także mam nadzieję , że się dziś kobietka niepograzy całkowicie szkoda by mi było bo nie mam do niej daleko i była zawsze sympatyczna i że ostatnio to był tylko jednorazowy wybryk i jakiś gorszy dzień .leżę i płacze z bólu:(

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Może miała rzeczywiście gorszy dzień wtedy oby dziś była milsza i wyrozumiała biedna tak się meczysz a brałas nospe?
 
Dziewczyny do tego wszystkiego tak mi brzuch twardnieje i ból centralnie jak na taką mocną miesiączke... zadzwoniłam do lekarki Pani na recepcji chyba ma mnie już za wariatke ale mam to w powazaniu... Jak tylko coś głupiego dziś usłyszę to zmienię lekarke. Na 13 30 mam przyjechać

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana dzwoń i jak cię niepokoi to idź na wizytę a ta z recepcji miej gleboko w ... Od tego są żeby nas uspokoić i sprawdzić co się dzieje !!!
 
reklama
Do góry