reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Nie ma czegoś takiego jak dieta matki.karmiącej. Matka ma jeść wszystko i oczywiscie obserwować malca. Ale te wszystkie mity że nie jesc kapusty, truskawek, owocow, nie poc kawy, czekolady, nic smazonego itp. to już do lamusa odchodzą. Kolki nie biorą się z tego co mama zja, bo dzieci na butelce też je mają. Wzdęcia również. Życzę powodzenia kto chce karmić na diecie gotowany kurczak, gotowany ryż, gotowana marchewka itp. Potem zdziwienie że wlosy lecą, zęby są osłabione a kobieta nie ma sily na nic. Zapotrzebowanie na kalorie w.okresie laktacji jest wieksze niż normalnie. O wodzie i kurczaku jeszcze nikt zdrowo dziecka.nie wykarmil.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I gazy nie przechodza do pokarmu, wiec po kapuscie to mama bedzie miala wzdecia a nie dziecko.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Dokładnie :) dziecko połyka powietrze stąd kolki u dzieciatka

f2w39n7303c24ozn.png
 
Nie ma czegoś takiego jak dieta matki.karmiącej. Matka ma jeść wszystko i oczywiscie obserwować malca. Ale te wszystkie mity że nie jesc kapusty, truskawek, owocow, nie poc kawy, czekolady, nic smazonego itp. to już do lamusa odchodzą. Kolki nie biorą się z tego co mama zja, bo dzieci na butelce też je mają. Wzdęcia również. Życzę powodzenia kto chce karmić na diecie gotowany kurczak, gotowany ryż, gotowana marchewka itp. Potem zdziwienie że wlosy lecą, zęby są osłabione a kobieta nie ma sily na nic. Zapotrzebowanie na kalorie w.okresie laktacji jest wieksze niż normalnie. O wodzie i kurczaku jeszcze nikt zdrowo dziecka.nie wykarmil.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie, że tak :) kolki mają też dzieciątka , które są karmione mlekiem modyfikowanym

f2w39n7303c24ozn.png
 
Oj życzę zebyscie nie miały problemów z karmieniem i dieta ale to wyjdzie w praktyce, ja karmiłam dwa lata i dopiero Iokolo 7 Msc zaczęłam jesc normalnie, dziecko może mieć skaze, każdy lekarz powie że trzeba nabiał odstawić i dużo jest innych rzeczy
 
No a przy kp ? Uważałas co jesz ? Bo któraś dziewczyna kiedyś pisala, że jeśli dziecku nic nie jest to mozna i kapustę jeść. Ale nie sądzę, żeby to było mądre . Tak eksperymentować na dziecku
To nie jest eksperymentowanie na dziecku tylko takie są fakty że dieta matki karmiącej nie istnieje. Mleko w piersiach tworzy się z krwi a nie z treści pokarmowej, dlatego można jeść wszystko. Dopiero jeśli zauważymy alergię u dziecka to odstawiamy jakiś produkt. Dieta matki karmiącej to mit pokutujący od wielu lat i niestety powtarzany z pokolenia na pokolenie.
 
No a przy kp ? Uważałas co jesz ? Bo któraś dziewczyna kiedyś pisala, że jeśli dziecku nic nie jest to mozna i kapustę jeść. Ale nie sądzę, żeby to było mądre . Tak eksperymentować na dziecku
Ja jadłam kapustę, dziecku nic nie było. Bardzo niewiele substancji z Twojego pożywienia może przenikać do mleka. Jak dziecko ma skazę białkową nie można jeść produktów mlecznych. Zależy, jaki egzemplarz Ci się urodzi.
 
reklama
Do góry