reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

Ale podobno z krwi wykryje szybciej niż z moczu? A z moczu (ciążowy) wychodzi 14dni po owulacji

f2w39n7303c24ozn.png
Wszystko zależy ile potrwa implantacja, bo hormony są produkowane po implantacji - a implantacji może być w 10dpo, zdąża się ponoć i w 6dpo, a może być w 14.. No i jak bez monitoringu, to owu może się przesunąć - nawet przy bardzo regularnych cyklach znam takie przypadki ;)

Stad w 10-13 dpo może wyjść, ale wynik negatywny nie jest pewny

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Dziewczyny więc tak, wygląda wszystko ok [emoji2] ale mój syn nie chciał współpracować, lekarz zobaczył serduszko i kręgosłup a na resztę mam przyjść 7 marca bo w żaden sposób nie mógł go zmusić do obkręcenia się. Jak już się obudził to schował głowę w klatkę piersiową i nie było do niego dojścia [emoji2] Mam przed następnym USG zjeść coś słodkiego [emoji4] przesyłam Wam zdjęcie ślicznego kręgosłupa [emoji2] (to miała być twarz) [emoji2]
1519836087-a226f8842232360c-aaaaaa.jpeg


oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Wszystko zależy ile potrwa implantacja, bo hormony są produkowane po implantacji - a implantacji może być w 10dpo, zdąża się ponoć i w 6dpo, a może być w 14.. No i jak bez monitoringu, to owu może się przesunąć - nawet przy bardzo regularnych cyklach znam takie przypadki ;)

Stad w 10-13 dpo może wyjść, ale wynik negatywny nie jest pewny

0d1yrjjgtd95fou3.png
Owu była monitorowana. Była w 13 dc i albo w 14 albo w 16 dc, dokładnie nie wiem bo to był weekend i w poniedziałek w 17 dc lekarz powiedział że wszystko ładnie popękało i było dużo płynów. Beta w 25 dc czyli od 12 do 9 dni po owulacji.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skaza bialkowa to kolejny może nie mit ale mocno przegiety temat. Taka skaza ujawnia się u dzieci dopiero w po 2-3 miesiącu życia. Dziecko np. tygodniowe nie ma skazy bialkowej. Jeśli cierpi na kolki itp.to z powodu niedojrzalosci ukladu pokarmowego.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Owu była monitorowana. Była w 13 dc i albo w 14 albo w 16 dc, dokładnie nie wiem bo to był weekend i w poniedziałek w 17 dc lekarz powiedział że wszystko ładnie popękało i było dużo płynów. Beta w 25 dc czyli od 12 do 9 dni po owulacji.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
W 13dpo beta powinna wyjść, w 9 moim zdaniem za wcześnie...

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Hmmm... Skoro beta wczoraj nic nie pokazala to test dzisiaj chyba też nic nie da. Zrobię w sobotę dopiero, będzie wtedy 29 dc. @ napewno jeszcze nie będzie bo mam brać dupasthon aż do niedzieli.



Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom


Gdzieś na innym wątku czytałam że dziewczynie beta niewychodzila , a sikaniec tak nie wiem o co chodziło dokładnie , ale okazało się że była w ciazy :)
 
A ja mam pytanie do dziewczyn które rodziły już przez cesarskie cięcie, serio to jest aż taki dramat dojść do siebie po tym? Że wstać nie można, że cewnik straszny, że nic przy dziecku nie można zrobić, że źle znieczuli i się czuło jak cieli (to akurat dla mnie jest śmieszne, ale tak można wyczytać w necie), że jak zeszło znieczulenie to nawet morfina nie pomagała, że się dochodzi pół roku do siebie, no ogólnie jeden wielki dramat. Dzisiaj czytałam o CC i właśnie głównie takie komentarze pod nim były. :( Zastanawiam się czy to prawda czy fantazja innych kobiet, bo pamiętam jak czytałam o poronieniu i też były straszne opinie, niektóre to nawet pisały że mdlały z bólu, a dla mnie to był ból jak przy mocniejszym okresie, a mój próg bólu jest praktycznie zerowy więc nie wiem czy te wszystkie kobiety są aż tak niewytrzymałe, czy celowo chcą nastraszyć inne kobiety. Ja wiem że każdy jest inny i będzie odczuwał coś lepiej lub gorzej, ale powiedzcie mi czy to CC to faktycznie taki armagedon?
 
I zjesz kotleta smażonego, fasolowa i będziesz karmiła ? Nie będziesz się obawiała że jednak to dziecku zaszkodzi, że będzie cierpiało ?
Ja w szpitalu po porodzie na obiad dostałam jednego dnia schabowego i sos pieczarkowy a drugiego do obiadu kapustę zasmażaną, karmiłam naturalnie i syn w ogole na to nie zareagował

Napisane na SM-G318H w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny więc tak, wygląda wszystko ok [emoji2] ale mój syn nie chciał współpracować, lekarz zobaczył serduszko i kręgosłup a na resztę mam przyjść 7 marca bo w żaden sposób nie mógł go zmusić do obkręcenia się. Jak już się obudził to schował głowę w klatkę piersiową i nie było do niego dojścia [emoji2] Mam przed następnym USG zjeść coś słodkiego [emoji4] przesyłam Wam zdjęcie ślicznego kręgosłupa [emoji2] (to miała być twarz) [emoji2]
1519836087-a226f8842232360c-aaaaaa.jpeg


oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)


Oj kochany jakie ładne plecki:D to pewnie się tak maluszek obraca i przez to go słabiej czujesz :)to Ci mały łobuz:)
 
Do góry