reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Nie po tej jelitowce duży apetyt, ale nic specjalnego najpierw ryż z kotlecikiem a potem ziemniaczki, marchewka i pałka gotowana☺️

Po jelitówce wszystko super smakuje :)

za babami nie nadązysz naprawde!! :p jak mam obnizki czy jakis rabat w danym dniu to srednio z spzedaza jak nie mam nic to utargi super :p
myslalam zeby w tym dniu przy zakupie 2 rzeczy ta druga jest -30% zeby jakos zachecic przy zakupie 3 rzeczy trzecia najtansza -50%

Też fajnie..!
 
reklama
Ja chyba czegoś nie czaję :D To to nie jest tak że ten jednorazowy tysiąc becikowego to dostaje każdy? Do tego też trzeba się zmieścić w jakiś dochodach? Czy mowa była o jakimś innym becikowym a nie o tym jednorazowym? :D
 
Ja chyba czegoś nie czaję :D To to nie jest tak że ten jednorazowy tysiąc becikowego to dostaje każdy? Do tego też trzeba się zmieścić w jakiś dochodach? Czy mowa była o jakimś innym becikowym a nie o tym jednorazowym? :D
od 2012 roku jest to zmienione teraz becikowe 1000,00 zl wg dochodu sie dostaje
 
Ja chyba czegoś nie czaję :D To to nie jest tak że ten jednorazowy tysiąc becikowego to dostaje każdy? Do tego też trzeba się zmieścić w jakiś dochodach? Czy mowa była o jakimś innym becikowym a nie o tym jednorazowym? :D

Ja urodziłam Frania w 2010 i było dla każdego. Przeczytałam teraz- po tym co pisały dziewczyny- że od 2012 nie jest dla każdego :) @madzia0902 wiadomo, że nie ma kasy żeby bylo dla każdego "na zawsze"... tak jak z 500+. Ale miałyśmy skończyć więc kończę :)
 
Ja urodziłam Frania w 2010 i było dla każdego. Przeczytałam teraz- po tym co pisały dziewczyny- że od 2012 nie jest dla każdego :) @madzia0902 wiadomo, że nie ma kasy żeby bylo dla każdego "na zawsze"... tak jak z 500+. Ale miałyśmy skończyć więc kończę :)
No to w szoku jestem bo ja myślałam że to becikowe to się od lat należy każdemu bez wyjątku w sensie że to taki wyprawkowy "prezent" od Państwa, a tu widzę psiukus. O 500+ to nawet nie myślałam ale z tym jednorazowym becikowym to byłam pewna. No to pięknie, ja nawet becikowego od Państwa nie dostanę :O
 
...i ciekawe skąd wezmą na to kasę....



Ooooo i tata się zgodził? Panowie przeważnie są bardzo wyczuleni na tym punkcie ;)



Dokładnie..!
Moj ma trudne nazwisko z polskimi znakami, a że ja rodziłam w De to nie było opcji, żeby chłopcy mieli jego nazwisko. Wykończyłabym się tłumacząc wszystkim w urzędach pisownię jego nazwiska. A poza tym moje jest ładniejsze [emoji6]
U mnie w pracy koleżanka to ma w ogóle ciekawie, mąż przyjął po ślubie jej nazwisko :)


Ja uważam tylko tyle, że jak dają 500+ to powinno być na każde dziecko i tyle, bo co jak ktoś ma jedno dziecko to to dziecko nie je, nie ma potrzeb, nie chodzi do przedszkola czy szkoły? Chore.
Też taką opcję rozważaliśmy, ale ponieważ moj ma córkę z wcześniejszego związku i ona ma jego nazwisko to zrezygnowaliśmy z tego pomysłu, bo zostałaby sama z tym nazwiskiem

Napisane na SM-G318H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny za pomoc :) U mnie akurat było odwrotnie, bo przyjęłam tylko po mężu a i tak się rozwiodłam :D
A orientujecie się ile minimum wcześniej trzeba ustalić termin w USC? M mi wczoraj powiedział, że w sumie czemu by nie hajtnąć się już, np pod koniec marca albo w kwietniu [emoji14] No i zapalił mi w głowie lampkę [emoji14] Chciałabym już zostać jego żoną [emoji173] Tylko zastanawiam się jak bardzo może urosnąć brzuszek przez miesiąc czy półtora.
I nas byłam na początku grudnia a ślub 14 lutego to się zdziwili ze tak szybko przyszłam starczy 3 tygodnia ale to zależy od urzedu

3jgxskjo51j6485i.png
 
za babami nie nadązysz naprawde!! [emoji14] jak mam obnizki czy jakis rabat w danym dniu to srednio z spzedaza jak nie mam nic to utargi super [emoji14]
myslalam zeby w tym dniu przy zakupie 2 rzeczy ta druga jest -30% zeby jakos zachecic przy zakupie 3 rzeczy trzecia najtansza -50%
Fajny pomysl[emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Fajnie by było :)
Myślicie, że to dobry pomysł z tą nagłą zmianą planów? Czy lepiej poczekać i spokojnie wziąć w sierpniu czy wrześniu?
Jak by nie było to tylko na papierze jesteś żoną ja tak żyje 4 lata i zmieniło się tylko nazwisko i to że razem się rozliczamy fajna sprawa z takim ślubem bo można szybko rozwód załatwić sobie my dlatego kościelnego nie chce nie wiemy jak się życie ułoży jeżeli do 40 wytrwamy razem to będzie koscielny A jak nie to poszłyśmy sobie innych połówek.....

3jgxskjo51j6485i.png
 
Do góry