reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Witajcie[emoji5]
Dzis znowu sie wybieramy na lodowisko. Tym razem z kolega corki. A potem na pizze, mniam[emoji5]
Milego dnia mamuski!

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Nic właśnie tylko ten śluz ? Napisałam swojemu lekarzowi czy to normalne ,może mi odpisze ,albo któraś z dziewczyn na podobnie do mnie to się przestanę tak denerwować ;/


Myślę , też że to normalne ja np jak więcej pochodzę to później też mam więcej więc pewnie wszystko na to wpływa:) A Ty masz passar nie? Więc możliwe że też przez to ta wydzielina się zmieniła:) niemartw się Mamuska :*
 
Witajcie[emoji5]
Dzis znowu sie wybieramy na lodowisko. Tym razem z kolega corki. A potem na pizze, mniam[emoji5]
Milego dnia mamuski!

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017


Fajnie się macie :) tylko uważajcie na siebie i nieszalej za dużo :)mój taki chory że szok Ale do lekarza nie chce byłam w aptece wczoraj zaopatrzylam go w leki i tak sobie "osobno "spędzamy weekend ja w jednym pokoju On w drugim tylko herbatę mu robię mówię które lek o której ,robię jedzonko i uciekam od niego mam na nadzieje ze nas niezlapie :)
 
Dziewczyny w ciąży można pić kwiat lipy? Kupiłam sobie wczoraj syrop malinowy do herbaty właśnie z kwiatem lipy i nie wiem czemu ta lipa chodzi mi po głowie że nie wolno? :O
 
Dziewczyny w ciąży można pić kwiat lipy? Kupiłam sobie wczoraj syrop malinowy do herbaty właśnie z kwiatem lipy i nie wiem czemu ta lipa chodzi mi po głowie że nie wolno? :O
Ja ostatnio taki piłam bo dolewam sobie zawsze troszkę do wody, a tej lipy to wiadomo są znikome procenty .wypiłam całą butelkę juz i nic się nie stało czyli można :-)
 
Czesc :)

Hej dziewczyny skąd wiecie, ze czujecie ruchy dziecka? po czym to poznać? Ja czasami coś czuje ale nie wiem czy to maleństwo, czy może w brzuchu mi się "flaki" przewracają. Sama nie wiem już :)

Ja od trzech dni też coś czuję pod pepkiem. Czasem delikatne stukanie a czasem po prostu jak by coś tam było. Raczej to nie jelita, bo nie czułam tego wcześniej :)
 
Witajcie!!

Ja zuwazylam ze wypycha mi pępek :p
myśle ze niedługo bedzie taka antenka stercząca Haha
Któraś z was tez tak ma?

Czesc :)



Ja od trzech dni też coś czuję pod pepkiem. Czasem delikatne stukanie a czasem po prostu jak by coś tam było. Raczej to nie jelita, bo nie czułam tego wcześniej :)

Super gratulacje !!!
 
Ja ostatnio taki piłam bo dolewam sobie zawsze troszkę do wody, a tej lipy to wiadomo są znikome procenty .wypiłam całą butelkę juz i nic się nie stało czyli można :-)
Ja kupiłam sobie taki naturalny syrop, gdzie jest tam prawdziwa malina i lipa no i cukier, nic więcej w składzie nie ma, dlatego pytam, bo takie zwykłe syropy ze sklepu do wody to wiadomo że tam nic nie ma :(
 
reklama

Załączniki

  • Screenshot_2018-02-18-11-34-01.png
    Screenshot_2018-02-18-11-34-01.png
    62,8 KB · Wyświetleń: 54
Do góry