reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja potępiam kobiety które maja zdanie właśnie takie ze najpierw rozkładają nogi a potem idą usunąć bo maja widzi mi się ..
albo mieszkanie za małe ..
Marika wierze ze u ciebie decyzja musiala być ciężka i nie nam oceniać .. zupełnie inna sytuacja


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
To sa trudne decyzje i nie wierze, ze bohaterki artykułu przechodza to lekko. Ale nawet jesli...to wylacznie ich sprawa i nie wywoluje to u mnie wiekszych emocji. Skupiam sie na sobie i moim szczesciu.
 
Ja potępiam kobiety które maja zdanie właśnie takie ze najpierw rozkładają nogi a potem idą usunąć bo maja widzi mi się ..
albo mieszkanie za małe ..
Marika wierze ze u ciebie decyzja musiala być ciężka i nie nam oceniać .. zupełnie inna sytuacja


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dla mnie to w ogole nie jest pojete. Skoro ktos sie nie zabezpiecza to musi sie liczyc z tym ze zajdzie w ciaze. To jak nie chce to niech stosuje antykoncepcje!

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Ktoras dziewczyna pisala, ze odzywka do paznokci eveline jest nie bezpieczna w ciazy. A krem do rak z tej firmy ?
czemu krem do rąk mialby byc niebezpieczny :p juz bez przesady, zaraz wyjdzie, ze w ciazy kobieta nie moze zadnych kosmetykow uzywac. mam krem eveline, chyba z serii luxury czy cos takiego i kremuje nim dlonie codziennie, jak nie kilka razy w ciagu dnia. łapki mam nawilzone, nic mi sie nie dzieje, zadnych podraznien. wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem ;) no i warto zerkać na skład kosmetyku.
 
Ja, gdybym nie musiała nigdy nie podjęłabym decyzji o przerwaniu ciąży... Ale mając tyle wyników badań ile miałam, opini lekarzy, genetyków i innych specjalistów było to lepsze wyjście z sytuacji z jaką było nam się zmierzyć.. Ale tak na prawdę oceniać nie może nigdy NIKT kto nie bym w takiej sytuacji..

Zamknijmy ten temat lepiej bo zrobi się mrocznie :)

p19u3e3kkhf5grdg.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Ja zależy od dnia raz biały , raz taki prawie przezroczysty a raz zielonkawo zolty nie wiem od czego to zależy lekarka za każdym razem ogląda i jest Oki:) A czemu pytasz? Dzieje się coś?
No wlaswła wczoraj miałam taki przezroczysty jak białko jajka kurzego ? Masz też taki ciągnący czy nie? Bo sama już nie wiem bo wczoraj to zauważyłam dopiero
 
Do góry