reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

No ja czuje konkretnie kopanie raczej jelita to nie są chyba ze żyją swoim życiem i mnie kopna ci jakiś czas żeby iść do wc [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
No ja czuje konkretnie kopanie raczej jelita to nie są chyba ze żyją swoim życiem i mnie kopna ci jakiś czas żeby iść do wc [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja przez dwa dni czułam kłucie pęcherza a za chwilę mocne parcie na siku :D chyba małe tak skakało :D
 
Oj to wspolczuje. Choey facet to gorzej niz dziecko[emoji6] Oby szybko wyzdrowial!
Ja nie szaleje, ale na lodzie musze z nia byc, bo M nie jezdzi[emoji53] Jak sie uda wupozyczyc zwierzaka - jezdzika to jest fajnie, bo ona sobie sama jezdzi, a ja troche kolo niej, trocge postoje i jest ok. Tylko malo jest tych jezdzikow niestety.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017


Aaa no to uważajcie na siebie i bawcie się dobrze:)
 
Ja mam dzis jakiś słaby dzień rano mąż mnie wkurzyl poplakalam się od razu na szczęście przeprosił i zapanował nad sytuacją a teraz oglądam tv i znowu becze boje się tej drugiej połowy ciąży ze nie wiem przez ta strate córeczki w 37 tygodniu :(
 
Ja mam dzis jakiś słaby dzień rano mąż mnie wkurzyl poplakalam się od razu na szczęście przeprosił i zapanował nad sytuacją a teraz oglądam tv i znowu becze boje się tej drugiej połowy ciąży ze nie wiem przez ta strate córeczki w 37 tygodniu :(

To jesteśmy w prawie takim samym chumorze.. wczoraj na wieczór pokłóciliśmy się z K. Dzisiaj od rana cisza, dopiero jak wychodził zapalić to mnie pocałował przytulil. Ale smutno bo tydzień piękny a ostatni wieczór się zepsul, jeszcze nie z naszej winy ehh. A za ok godzinę jedzie do Niemiec i wróci dopiero za 3tygodnie :( do tego boli mnie dzisiaj bardzo glowa, spać mi się chce. Zrobiłam tylko zupę a drugie nawet nie zaczęte..
 
To jakieś pasmo kłótni, bo my wczoraj też pokłóciliśmy się [emoji45] nie możemy dogadać się w jednej ważnej kwestii i tak ciągnie się to za nami. I nie widzę, żeby miało się coś zmienić [emoji45][emoji45][emoji45]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś mam smutny dzień :( czuję się źle ze sobą :( jakbym tylko do prania, prasowania, gotowania i sprzątania była potrzebna :( nie czuje się atrakcyjnie, popłakałam się strasznie jak tylko mój poszedł na siłownię :( mam w ogóle wrażenie że większość znajomych się ode mnie obcięła.. Jak się spotkają to na piwko a ja? Siedzę i rycze jak głupia :(wszystko co złe mi się dziś przypomina :( chyba jeszcze myśl że mój M za chwilę wyjeżdża mnie dobija... Będę sama :(

p19u3e3ks45q6v9a.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
To jesteśmy w prawie takim samym chumorze.. wczoraj na wieczór pokłóciliśmy się z K. Dzisiaj od rana cisza, dopiero jak wychodził zapalić to mnie pocałował przytulil. Ale smutno bo tydzień piękny a ostatni wieczór się zepsul, jeszcze nie z naszej winy ehh. A za ok godzinę jedzie do Niemiec i wróci dopiero za 3tygodnie :( do tego boli mnie dzisiaj bardzo glowa, spać mi się chce. Zrobiłam tylko zupę a drugie nawet nie zaczęte..
Mnie też boli głowa chyba taka pogoda po prostu albo przez tenas zły humor :( eh to teraz już się nie złoście na siebie tylko pogodzcie się i pozegnajcie w zgodzie :* szybko zleca te 3 tygodnie zobaczysz
 
Dziś mam smutny dzień :( czuję się źle ze sobą :( jakbym tylko do prania, prasowania, gotowania i sprzątania była potrzebna :( nie czuje się atrakcyjnie, popłakałam się strasznie jak tylko mój poszedł na siłownię :( mam w ogóle wrażenie że większość znajomych się ode mnie obcięła.. Jak się spotkają to na piwko a ja? Siedzę i rycze jak głupia :(wszystko co złe mi się dziś przypomina :( chyba jeszcze myśl że mój M za chwilę wyjeżdża mnie dobija... Będę sama :(

p19u3e3ks45q6v9a.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Ja też się źle czuje siedzę w dresie bo tam mi najwygodniej nie chce mi się pomalowac bo boli mnie głowa i to bez sensu jak siedzę przed tv brzuszek juz duży jak wstaje czuje się po woli jak slonik.. jeszcze ten strach o maleństwo nie daje mi spokoju :(
 
reklama
Dziś mam smutny dzień :( czuję się źle ze sobą :( jakbym tylko do prania, prasowania, gotowania i sprzątania była potrzebna :( nie czuje się atrakcyjnie, popłakałam się strasznie jak tylko mój poszedł na siłownię :( mam w ogóle wrażenie że większość znajomych się ode mnie obcięła.. Jak się spotkają to na piwko a ja? Siedzę i rycze jak głupia :(wszystko co złe mi się dziś przypomina :( chyba jeszcze myśl że mój M za chwilę wyjeżdża mnie dobija... Będę sama :(

p19u3e3ks45q6v9a.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Miałam to samo w 1 ciąży, mialam 23 lata studiowałam, wszyscy mieli jeszcze inne zycuż brak obowiązków a ja nagle poczułam sie uwiązana
 
Do góry