reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

A czemu na pneumokoki akurat nie chcesz? Inne szczepienia tak?

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Na inne tak. Szczepilam na wszystkie co były obowiązkowe choć z niektórymi się nie zgadzałam albo chciała bym miec alternatywę wyboru rodzaju szczepionki. Młodszego szczepilam dodatkowo na rota bo starszy szedł do przedszkola to wiedziałam że kwestia czasu i coś przywlecze. Teraz po czasie żałuję że starszego też na rota nie szczepilam. A pneumokoki nie chce bo jak już każą szczepić niech dadzą ta najlepsza szczepionke a nie ta tańszą i chroniąca na mniej szczepów. W dupę niech se wsadza. Więc wiem że będzie wojna w przychodni.
Poza tym o ile racjonalne dla nie jest szczepienie na zakaźne choroby które można wyeliminować/ zminimalizować zachorowalność, tow przypadku pneumokokow nie widzę racjonalnego powodu faszerowania dziecka dodatkowym gównem w imię czego?
 
reklama
Ja to już w ogole zachodze w głowę jak tu to zrobic by mi dziecka na pneumokoki nie szczepili.
A pneumokoki to nie jest ta dodatkowa szczepionka? Przeciez bez Twojej zgody nie zaszczepia na dodatkową. Ja tu nie widzę problemu :) ogolnie twierdze, ze temat szczepien to jak z polityka, kazdy ma swoje zdanie, i nie powinno sie dyskutowac na ten temat. Zrobimy tylko metlik w glowie niedoswiadczonym dziewczyna.
 
A pneumokoki to nie jest ta dodatkowa szczepionka? Przeciez bez Twojej zgody nie zaszczepia na dodatkową. Ja tu nie widzę problemu :) ogolnie twierdze, ze temat szczepien to jak z polityka, kazdy ma swoje zdanie, i nie powinno sie dyskutowac na ten temat. Zrobimy tylko metlik w glowie niedoswiadczonym dziewczyna.
Pneumokoki są obowiązkowe od 2017 r niestety...
 
reklama
Do góry