reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja mogę tylko nasz przypadek opisać naprawdę ciężko przeżyta grypa gorączka 40 stopni szczepienie wogole go nie uchroniło a wręcz jeszcze gorzej przechodził dlatego ja jestem na nie na każde dodatkowe szczepienia
Oczywiście dzieci szczepie i uważam ze powinno się ale wszystkie dodatkowe nie bo albo zawierają ochronę przed jednym szczepem a akurat zachoruje się na inny wiec do kitu taka szczepionka ale człowiek złe zareaguje tak jak mąż i zamiast grypy zwykłej tyg wylądował w szpitalu
Ale to tylko moje zdanie


Moj mąż dziś mnie rozwalił dosłownie jechał do sklepu i uradowany włazi do domu ze kupił coś Antosiowi mysle sobie noł łej wiedział jako rozmiar bodziakow?? Patrzę a on kupił autko i tel z dźwiękami gdzie takimi zabawkami bawią się dzieci powyżej roku [emoji23]


16udyx8di9hvrs5t.png
Haha, no kupil co umial[emoji23] Bedzie na roczek[emoji3]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Ja mogę tylko nasz przypadek opisać naprawdę ciężko przeżyta grypa gorączka 40 stopni szczepienie wogole go nie uchroniło a wręcz jeszcze gorzej przechodził dlatego ja jestem na nie na każde dodatkowe szczepienia
Oczywiście dzieci szczepie i uważam ze powinno się ale wszystkie dodatkowe nie bo albo zawierają ochronę przed jednym szczepem a akurat zachoruje się na inny wiec do kitu taka szczepionka ale człowiek złe zareaguje tak jak mąż i zamiast grypy zwykłej tyg wylądował w szpitalu
Ale to tylko moje zdanie


Moj mąż dziś mnie rozwalił dosłownie jechał do sklepu i uradowany włazi do domu ze kupił coś Antosiowi mysle sobie noł łej wiedział jako rozmiar bodziakow?? Patrzę a on kupił autko i tel z dźwiękami gdzie takimi zabawkami bawią się dzieci powyżej roku [emoji23]


16udyx8di9hvrs5t.png

Przecież wiadomo ze on to sobie kupił.. [emoji16][emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gdyby nie to, że od listopada praktycznie leżę, i mam widoczny gołym okiem ubytek mięśni, to też bym planowała 10 ;)
Z jakiej części kraju jesteś? Ja ze Śląska ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png

Ja jestem z Krakowa, ale nie mieszkam tam juz około 10 lat.

Moje kotki tez wykastrowane/wysterylizowane, kocur juz w ten sam dzien szalał i biegał a kotka dopiero po kilku dniach, na szczęście nie lizali ran.
 
Dopiero do was zajrzałam, ale jestem zaskoczona tak mała ilością stron:D Od razu czuć weekend w powietrzu:)

Nigdy się na grypę nie szczepiłam, i nie szczepie. Z tego co wiem grypa non stop się mutuje, i zaszczepić się można na jeden "szczep", a za miesiąc będzie panować zmutowany wirus i tak człowieka dopadnie.

Każda z nas może nie, że przytyła ale i tak trochę się "powiększyłyśmy" :) Nie ma się co martwić, przecież to normalne.

Hmmm ja jeszcze na własnej "skórze" (czyt. futrynie) nie przetestowałam, ale ostatnio odbyłam z przyjaciółkami żywą dyskusję, na temat mycia białych futryn, i bezapelacyjnie poradziły mi gąbki z Jana Niezbędnego. Ona działa na zasadzie gumki- ściera się widocznie po tarciu. Ja jej używałam tylko do plam na ścianie, działała. Koleżanki mówiły ze czyszczą wanny, prysznice i właśnie futryny:) Przy najbliższym myciu (odganiam je z umysłu) przetestuję. Podobno cifu nie wolno używać bo narusza strukturę tego plastiku... no ale sama trę zawzięcie, bo jakoś te plamy po łapskach trzeba doczyścić.
gabka.jpg
 

Załączniki

  • gabka.jpg
    gabka.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 278
Ruchów też nie czuję, ale ich nie wyglądam. Przecież jak będą to poczuję. Jak coś mnie zawierci, to wiem że to tylko po to żeby coś wszamać :D
 
reklama
Do góry