reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

No właśnie czułam od paru tygodni, a odkąd brzuszek poszedł do góry, czyli od jakiś 3 dni nie czuję.... Może faktycznie maleństwo się przeniosło gdzieś na dół... Ale chciałabym wiedzieć, że jest ok..

0d1yrjjgtd95fou3.png
Rozumiem, bo jeden dzień też mi dzidziol był taki spokojny to się denerwowałam, na drugi dzień nadrobił. I wczoraj też od wieczora była cisza do rana i dopiero po śniadaniu się rozkręcił
 
reklama
Rozumiem, bo jeden dzień też mi dzidziol był taki spokojny to się denerwowałam, na drugi dzień nadrobił. I wczoraj też od wieczora była cisza do rana i dopiero po śniadaniu się rozkręcił
Mam nadzieję, że niedługo znowu zacznie szaleć, bo ze stresu chyba się....

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Ja coś dzisiaj mam doła... Od dwóch dni nie czułam ruchów, mniej więcej od czasu, gdy macica podniosła mi się trochę wyżej, niby nic nie boli, itd, ale wizyta dopiero 13.02, i się boję :(

0d1yrjjgtd95fou3.png
Aga sprobuj zjesc cos slodkiego,moja cholera tez nie daje znac o sobie regularnie. Wczoraj nic nie czulam a dzis dala popis. Teraz macica idzie wlasnie do gory maluchy zmieniaja pozycje i nie zawsze te ruchy sa tak wyrazne jakbysmy chcialy.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
MOi teściowie mieli suczke owczarka podhalanskiego. 80 kg miłego puchu :) I 5 lat temu miała operacje na ropomacicze. Przywizlismy ją od weta, połozylismy w jej posłanku ona sobie tam grzecznie spała. W domu została siostra Ł, rodzice, byli w teatrze, a my pojechalismy do znajomych. I po około 3h telefon od siostry Ł żebysmy wracali bo sunie lezy w kałuzy krwi. Przyjezdzamy a ona rozgryzła wszystkie szwy, widok był okropny, ale żyła. Zabralismy ją do weta była operacja i przez jakiś zas było ok. Niestety po 3 miesiacach okazało sie że ma raka mózgu z przerzutami i bardzo cierpi. Trzeba było ją uśpić...
Jeju wspolczuje,nie ma nic gorszego jak nie moc pomoc ukochanemu pupilowi.

Ja w zeszlym roku bylam we wrzesniu z dzieciakami w trojmiescie i okolicach. D zostal w domu ,poszedl do pracy. Ja z dzieciakami akurat na helu bylam a tu telefon. Ze tesciow pies pogryzl nam Odiego. Na szczescie szybko bratanica zadzwonila po weta. Byl w straszym stanie ,mial wypadnieta galke oczna oraz pogryziony jezyk i rany na ciele. Wet wpadl gotow usuwac oko. Na szczescie dalo sie je uratowac po operacji miał powieke zszyta przez 3 tyg. Istna katorga leki krople kontrole. Ale wyszedl z tego. Normalnie zebyscie widzialy tych ludzi...ja sobie siedze na deptaku na helu.....a obok mnie 3 placzacych dzieciakow. Ludzie sie gapili jakbym ich zlala,az zanosili sie od placzu i nie mogli sie uspokoic.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja coś dzisiaj mam doła... Od dwóch dni nie czułam ruchów, mniej więcej od czasu, gdy macica podniosła mi się trochę wyżej, niby nic nie boli, itd, ale wizyta dopiero 13.02, i się boję :(

0d1yrjjgtd95fou3.png
U mnie też tak było. Czułam wyraźne ruchy, pukanie itp. A od kiedy macica poszła do góry to 4 dni nic nie czułam. A teraz czuję ale tylko jak sie najem i czuje te ruchy bardziej już z po bokach niż na środku. I teraz odczuwam sie dużo delikatniej, takie smyranie troszke łaskotki. Ni przejmuj się, bo to pewnie to samo :)
 
Jeju wspolczuje,nie ma nic gorszego jak nie moc pomoc ukochanemu pupilowi.

Ja w zeszlym roku bylam we wrzesniu z dzieciakami w trojmiescie i okolicach. D zostal w domu ,poszedl do pracy. Ja z dzieciakami akurat na helu bylam a tu telefon. Ze tesciow pies pogryzl nam Odiego. Na szczescie szybko bratanica zadzwonila po weta. Byl w straszym stanie ,mial wypadnieta galke oczna oraz pogryziony jezyk i rany na ciele. Wet wpadl gotow usuwac oko. Na szczescie dalo sie je uratowac po operacji miał powieke zszyta przez 3 tyg. Istna katorga leki krople kontrole. Ale wyszedl z tego. Normalnie zebyscie widzialy tych ludzi...ja sobie siedze na deptaku na helu.....a obok mnie 3 placzacych dzieciakow. Ludzie sie gapili jakbym ich zlala,az zanosili sie od placzu i nie mogli sie uspokoic.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Na moją Tekile rzucił się amstaff na spacerze... Wyrwał się właścicielowi i ruszył w naszą stronę, ja próbowałam znaleźc jakies miejsce zeby sie tam wcisnąć i jego nie dopuscic ale nie było czasu. Moja Tekila kocha wszystkie zwierzaki i była przerażona jak zobaczyła że ten na nią leci z kłami. I znalazłam w sobie tyle siły że jak już był 5 cm od niej do z całej siły kopnęłam go w pysk, ale to nic nie dało, jego włąściciel w koncu dobiegł i nie mógł do od nas zabrac a ja cały czas walczyłam zeby nie ruszał tekili, biłam go torebką itp. Facet w koncu go odciągnął i wyskoczył do mnie z mordą że mu psa pobiłam. Nie robiłam tego hiper mocno tylko na tyle zeby go odstraszyc ale nic nie działało. Skończyło się tylko moim pogryzionym butem i nadszarpnietą bandaną Tekili, ale nadal mam szybce bicie serca gdy tylko sobie to przypomne...
 
reklama
* Widze, ze rozmawiacie o ruchach. Mialam nie pisac, zebyscie nie wysmialy byc moze mojej fantazji ale dobra, spytam :D
Czy to mozliwe, ze zobaczylam ruch dziecka a go nie poczulam ?
Dzisiaj w trakcie zakupow, poszlam do lazienki, jak sie ubieralam to stanelam jak wryta. Z 10minut sie przygladalam i na koniec sama nie bylam pewna czy widzialan czy tylko mi sie wydawalo.
Widzialam jak brzuch mi lekko pofalowal ze dwa razy, takie uwypuklenie malutkie pod pepkiem :) co o tym myslicie ? Oszalałam ?:D

No właśnie czułam od paru tygodni, a odkąd brzuszek poszedł do góry, czyli od jakiś 3 dni nie czuję.... Może faktycznie maleństwo się przeniosło gdzieś na dół... Ale chciałabym wiedzieć, że jest ok..

0d1yrjjgtd95fou3.png

Wypij puszke coca-coli .. :(
Moze dzidzia odpoczywa, albo ulozyla sie z tylu. Do 13ego juz nie dlugo, tez mam wtedy wizyte wiec wiem co czujesz, ze trzeba tyle czekac. Ja od ponad 2 tygodni tez zyje pelna obaw. Badz dobrej mysli, poloz sie na boku, pogladkaj brzuszek, malutkie moze da znak zaniepokojonej mamie :-*
 
Do góry